-20% na Urodziny w Hopsa | lipiec-sierpień

🔥🔥🔥PROMOCJA NA URODZINY – 20%! 🙂 🔥🔥🔥Zorganizuj urodziny w okresie lipiec – sierpień z 20% zniżką! 🙂 🥳🥳🥳
Promocja dotyczy pakietów: Aktywny, Dynamiczny, Ninja, Tematyczny (Pastelove, Pikselowe, HarryPotter) 🎂

A jeśli chciałbyś, żeby podczas urodzin Park Hopsa był tylko dla Was 💛NA WYŁĄCZNOŚĆ💛 to zapraszamy do kontaktu! 🙂 W tym wypadku obowiązuje pełna cena wybranego pakietu https://hopsapark.pl/cennik 🤩💜🤩 Dotyczy pakietów: Aktywny, Dynamiczny, Ninja, Tematyczny (Pastelove, Pikselowe, Harry Potter) 🎂 Jeśli zależy Państwu na indywidualnych ustaleniach to jesteśmy jak najbardziej na TAK! 🙂

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
☎Tel. 791-466-003
📧Adres mailowy: hopsapark@gmail.com

URODZINY W STYLU HARREGO POTTERA!

Zapraszamy do magicznego świata Harrego Pottera! To jedne z najbardziej rozchwytywanych urodzin! Dlaczego? W Hopsa stworzyliśmy peron 9 i 3/4, słynne przejście przez mur oraz kącik Harrego Pottera, w którym Tiara przydzieli Was do szkół! Miejsce to jest niezwykle magiczne i tajemnicze, a wy jako nieliczni będziecie mogli je zwiedzić!

hopsa park, harry potter

Po przydzieleniu do szkół przebrany za czarodzieja Animator opowie Wam jakie panują zasady w Hogwarcie. Zajmiecie miejsce w magicznie udekorowanym urodzinowym boksie, a następnie na miotle polecicie na czarodziejską rozgrzewkę!

Wszystkie zabawy będą nawiązywały do tematyki urodzin. Zgredek, miotły, różdżki i inne gadżety będą towarzyszyły Wam przez całe 2,5 godziny zabawy!
Dodatkowymi atrakcjami będą: malowanie buziek, tatuaże, piniata, lody kuleczkowe Mini Melts, zdjęcia na tle fotograficznym w gadżetami Harrego Pottera, opaski na rękę, dyplom oraz prezent dla solenizanta w postaci 2-godzinnej wejściówki!

Gwarantujemy, że te urodziny będą niezapomniane i nader wyjątkowe! Wyjdziecie zmęczeni, ale zadowoleni, a o to chyba chodzi w szalonej zabawie? 🙂 Pakiet zawiera również poczęstunek dla dzieci
(chrupki, ciastka, żelki, bezy, paluszki, popcorn) oraz nielimitowaną wodę dla dzieci jak i dla rodziców. Tort przynoszą rodzice.

Kontakt

Wejście od tyłu budynku.

Chorzów, ul. Jana Gałeczki 59

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.