Future Artist – wspólnota sztuki, NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24

Kiedy: Spotkania raz w tygodniu, w soboty o godz. 10.00 (Inauguracja: 09.09.2023) Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – Pokój Sztuki Dziecka Idea, prowadzenie: Ewa […]

Kiedy: Spotkania raz w tygodniu, w soboty o godz. 10.00 (Inauguracja: 09.09.2023)

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – Pokój Sztuki Dziecka

Idea, prowadzenie: Ewa Kokot

Udział bezpłatny. Obowiązkowe zapisy: tel. 609 687 401, ewa.kokot[at]miasto-ogrodow.eu LIMIT MIEJSC. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w całorocznym cyklu warsztatów twórczych według autorskiego programu Ewy Kokot. Program nawiązuje do wyobraźni i kreatywności uczestników; inspirowany jest sztuką współczesną.

Zajęciom twórczym w roku szkolnym 2023/2024 przyświeca hasło: „Wspólnota sztuki”. Będziemy nie tylko pracować warsztatowo w sobotnie poranki, ale i poznawać świat sztuki w ramach oprowadzania po wystawach, wycieczek miejskich czy spotkań z artystami. Będziemy też realizować własne akcje i happeningi artystyczne w przestrzeni miejskiej. Prace, które powstaną podczas spotkań warsztatowych będą regularnie prezentowane w dedykowanej sztuce dzieci galerii w Mieście Ogrodów pn. „Ściana Sztuki Dziecka”. 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.