Fajne Miejsce Bawialnia i Kawiarnia GILI GILI

Gili gili to kameralna, wykończona drewnem bawialnia, której misją jest wspieranie rozwoju dzieci. To miejsce, gdzie używamy wyobraźni, pobudzamy zmysły, bawimy się, uczymy i śmiejemy.

Wszystko to w autorskim wnętrzu i spokojnej atmosferze. Znajdziesz u nas pomoce edukacyjne Montessori, dary Froebla, drewniane zabawki do zabawy w dom czy warsztat, klocki, autka, instrumenty muzyczne, materiały sensoryczne. Stawiamy na fajną, swobodną i rozwojową zabawę. Cenimy naturalne materiały i dobry design. Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej? Chcesz podpytać jak wykorzystać dostępne produkty w ciekawy sposób? Śmiało, jesteśmy dla Ciebie i Twojego dziecka.

fot. Elladium fotografia

Pozwólcie nam się oprowadzić!

Domek Gili gili ma kuchnię z lodówką i pralką. Jest w nim miejsce do powieszenia prania i do prasowania, stół na przyrządzone potrawy, kołyskę dla dzidziusia i kącik do poczytania książek. Na zewnątrz znajduje się ogród z warsztatem, w którym zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Zdarza się, że w ogrodzie ląduje rakieta. Zaraz przy domku jest pokój artysty. Tam można śmiało rysować, malować i lepić. Tam też odbywają się urodziny i warsztaty.

Druga przestrzeń Gili gili to część sensoryczna z różnymi fakturami, panelami sensorycznymi i kształtami pobudzającymi zmysły dziecka. W różnych miejscach znajdziecie liczne, starannie przez nas wybrane książki i książeczki.

fot. Elladium fotografia

GILI GILI – Kawiarnia

W kawiarni podajemy pyszną włoską kawę, zdrowe ciasta z zamiennikami cukru, ciacha vege oraz klasyki (tatusiowie o to proszą) 🙂 Rodzice mogą spokojnie wypić kawkę oglądając jak bawi się ich dziecko na naszym telewizorze.
Organizujemy urodziny w małych grupach tak by dzieci spędziły razem wartościowy czas, stawiamy na kreatywne urodziny z pracami plastycznymi, ale też staramy się by nasi animatorzy organizowali fajne zabawy z balonami, malowanie buziek i inne atrakcje dopasowane do wieku solenizanta.

Oferta warsztatowa to zajęcia umuzykalniające, sensoplastyka, zajęcia artystyczne i z darami froebla.

Więcej informacji na stronie www.fajnemiejscegiligili.pl

fot. Elladium fotografia

Zobacz również:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

Adres: Kleofas park, Katowice Gliwicka 275

Lokalizacja

Fajne Miejsce Bawialnia i Kawiarnia GILI GILI

Gili Gili, Gliwicka, Katowice, Polska

Przy edycji pomogli

GILI GILI

Reklama

Ostatnio dodane

pizzeria monte carlo siemianowice
Siemianowice Śląskie
Pizzeria Monte Carlo Siemianowice Śląskie
Monte Carlo Pizzeria, Wyzwolenia, Siemianowice Śląskie, Polska
drewniany konik - kawa i zabawa
Sosnowiec
Drewniany Konik - Kawa i zabawa
Zamkowa 5, 41-200 Sosnowiec, Polska
Niebieskie Migdały w Bytomiu
Bytom
Niebieskie Migdały
Niebieskie Migdały, Rynek, Bytom, Polska
Kawiarnia BOHOmaz
Dąbrowa Górnicza
Kawiarnia BOHOmaz
aleja Józefa Piłsudskiego 36D/605, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.