Fajne Miejsce Bawialnia i Kawiarnia GILI GILI

Gili gili to kameralna, wykończona drewnem bawialnia, której misją jest wspieranie rozwoju dzieci. To miejsce, gdzie używamy wyobraźni, pobudzamy zmysły, bawimy się, uczymy i śmiejemy.

Wszystko to w autorskim wnętrzu i spokojnej atmosferze. Znajdziesz u nas pomoce edukacyjne Montessori, dary Froebla, drewniane zabawki do zabawy w dom czy warsztat, klocki, autka, instrumenty muzyczne, materiały sensoryczne. Stawiamy na fajną, swobodną i rozwojową zabawę. Cenimy naturalne materiały i dobry design. Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej? Chcesz podpytać jak wykorzystać dostępne produkty w ciekawy sposób? Śmiało, jesteśmy dla Ciebie i Twojego dziecka.

fot. Elladium fotografia

Pozwólcie nam się oprowadzić!

Domek Gili gili ma kuchnię z lodówką i pralką. Jest w nim miejsce do powieszenia prania i do prasowania, stół na przyrządzone potrawy, kołyskę dla dzidziusia i kącik do poczytania książek. Na zewnątrz znajduje się ogród z warsztatem, w którym zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Zdarza się, że w ogrodzie ląduje rakieta. Zaraz przy domku jest pokój artysty. Tam można śmiało rysować, malować i lepić. Tam też odbywają się urodziny i warsztaty.

Druga przestrzeń Gili gili to część sensoryczna z różnymi fakturami, panelami sensorycznymi i kształtami pobudzającymi zmysły dziecka. W różnych miejscach znajdziecie liczne, starannie przez nas wybrane książki i książeczki.

fot. Elladium fotografia

GILI GILI – Kawiarnia

W kawiarni podajemy pyszną włoską kawę, zdrowe ciasta z zamiennikami cukru, ciacha vege oraz klasyki (tatusiowie o to proszą) 🙂 Rodzice mogą spokojnie wypić kawkę oglądając jak bawi się ich dziecko na naszym telewizorze.
Organizujemy urodziny w małych grupach tak by dzieci spędziły razem wartościowy czas, stawiamy na kreatywne urodziny z pracami plastycznymi, ale też staramy się by nasi animatorzy organizowali fajne zabawy z balonami, malowanie buziek i inne atrakcje dopasowane do wieku solenizanta.

Oferta warsztatowa to zajęcia umuzykalniające, sensoplastyka, zajęcia artystyczne i z darami froebla.

Więcej informacji na stronie www.fajnemiejscegiligili.pl

fot. Elladium fotografia

Zobacz również:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt

Adres: Kleofas park, Katowice Gliwicka 275

Lokalizacja

Fajne Miejsce Bawialnia i Kawiarnia GILI GILI

Gili Gili, Gliwicka, Katowice, Polska

Przy edycji pomogli

GILI GILI

Reklama

Ostatnio dodane

Niebieskie Migdały w Bytomiu
Bytom
Niebieskie Migdały
Niebieskie Migdały, Rynek, Bytom, Polska
Kawiarnia BOHOmaz
Dąbrowa Górnicza
Kawiarnia BOHOmaz
aleja Józefa Piłsudskiego 36D/605, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
Pizzeria Monte Carlo Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Pizzeria Monte Carlo Siemianowice Śląskie
Monte Carlo Pizzeria, Wyzwolenia, Siemianowice Śląskie, Polska
Bistro Szpajza w Chorzowie
Chorzów
Szpajza Bistro
Szpajza Bistro, Kaliny 86 w Chorzowie, Kaliny, Chorzów, Polska

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.