Najciekawsze wydarzenia dla dzieci, młodzieży i rodzin w województwie śląskim

2021-04-22 / Katowice
Warsztaty online „Godzina dla Ziemi z Bajką Pana Kleksa”

🌍 Świętujcie z nami Światowy Dzień Ziemi podczas bezpłatnego wydarzenia na żywo dla całej rodziny! Dołożymy małą cegiełkę i wspólnie zadbamy o naszą planetę wykonując proste czynności.♻️

2021-04-23 / Katowice
Babcia na jabłoni (spektakl odwołany)

Spektakl dla dzieci od 5 roku życia w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora ATENEUM.

2021-05-09 / Ruda Śląska
Maluchy w Krainie Dźwięku

Muzyka dla całej rodziny zabrzmi ponownie na scenie MCK w Rudzie Śląskiej. Wyjątkowe, niedzielne popołudnia z muzyką są relaksem dla dorosłych i dobrą zabawą dla malucha. Grają instrumenty na żywo, a śpiewająca pani Dorotka motywuje uśmiechem do współtworzenia koncertu przez publiczność. Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki w muzyczne przestrzenie projektu „Maluchy w krainie dźwięku”.

2021-05-16 / Mikołów
Konkurs literacki

Termin nadsyłania prac : 16 maja 2021r.

2021-06-06 / Mikołów
KONKURS PLASTYCZNY „Dobry klimat – dobra atmosfera”

Konkurs organizowany jest przez Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie w ramach Kampanii na rzecz adaptacji do zmian klimatycznych: „Śląsk dla Klimatu”

2021-06-30 / Gliwice
Wystawa pająków i skorpionów

Czarna wdowa, uważana za jednego z najbardziej jadowitych pająków na świecie, ptasznik goliat, największy przedstawiciel tego gatunku na ziemi, skorpiony i pajęczaki – na co dzień zamieszkują inne szerokości geograficzne, teraz można je podziwiać na żywo w centrum handlowym Europa Centralna w Gliwicach.

2021-12-31 / Hogwart
Harry Potter at Home

J.K. Rowling stworzyła portal internetowy Harry Potter at Home. Fani Harre’go Pottera mogą teraz odwiedzić Hogwart online! 🙂

Reklama

SZYBKA POMOC

Potrzebujesz pomocy specjalisty? Znajdź odpowiednią placówkę/specjalistę dla dziecka lub siebie.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.