10. Noc Teatrów Metropolii w tym teatr dla „najnajów”

dla rodzinkulturaspektakle dla dzieciteatr

Tak wdzięcznie określa się propozycje teatralne, adresowane do najmłodszych dzieci. Podczas tej nocy będzie ich wiele!

To jedyna taka noc w roku – bezsenna, kolorowa i pełna wrażeń.

9 listopada Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zaprasza na 10. edycję wydarzenia, które co roku przyciąga do teatrów tysiące widzów. 

W piętnastu teatrach, na kilkunastu scenach, będzie można zobaczyć najlepsze spektakle minionego sezonu – dramatyczne i komediowe, klasyczne i offowe, dla dorosłych i dla dzieci. Będą także premiery i mnóstwo atrakcji specjalnych – warsztatów, pokazów, zabaw, spotkań z twórcami i nocnego zwiedzania teatrów.

Jak zawsze, podczas Nocy Teatrów, wiele spektakli będzie można zobaczyć za darmo, zaś na pozostałe – bilety są w wyjątkowych, promocyjnych cenach. Udział w licznych atrakcjach specjalnych jest darmowy lub za symboliczną opłatą.

Za darmo także będzie można dojechać – tego dnia, tej nocy – do wybranego teatru. Wystarczy pobrać na telefon lub wydrukować okolicznościowy bilet (PDF).

Organizatorem Nocy Teatrów Metropolii, a także fundatorem bezpłatnego transportu jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

Repertuar:

Informacja o repertuarze dla maluszków:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-11-09 do 2019-11-09

adres
Teatr Ateneum, Świętego Jana, Katowice, Polska

Spektakle odbędą się w:

Katowicach,

Chorzowie,

Bytomiu,

Tychach,

Sosnowcu,

Zabrzu i Gliwicach.

Szczegóły:

https://nocteatrowmetropolii.pl/#miejsca

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.