Dogtrekking i piknik rodzinny

dla rodzinplener

5 października o godz. 12:00 ludzie i psiaki wyruszą na rudzkie szlaki, czyli odbędzie się dogtrekking w formie podchodów z elementami łamigłówek logicznych na dystansie 8 km.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „FAUNA” – 25 lat działalności

Start i meta przy rudzkim schronisku dla zwierząt przy ul. Bujoczka. Zapisy przyjmowane są mailowo (schronisko@fauna.rsl.pl) do dnia 4 października do godz. 15.00. Można też zgłosić się osobiście w punkcie organizacyjnym 30 minut przed rozpoczęciem marszu. Następnie odbędzie się piknik rodzinny z okazji 25. rocznicy powstania „Fauny”. Na miejscu czeka loteria fantowa, z której dochód przeznaczony zostanie na cele statutowe organizacji.

Wszyscy zawodnicy są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem marszu, który jest dostępny na naszej stronie – zaznaczaBeata Drzymała-Kubiniok. – Określa on warunki uczestnictwa oraz obowiązki zawodników. Zasady są proste, impreza jest bezpłatna, a połączenie ruchu na świeżym powietrzu z przebywaniem ze swoim pupilem jest doskonałym sposobem na spędzenie miłej soboty. Gwarantujemy dobrą zabawę, więc serdecznie zapraszam – mówi. Po spacerze na terenie schroniska odbędzie się piknik rodzinny. – Po dotarciu na metę uczestników, a także wszystkich przyjaciół naszego schroniska zaprosimy do stoisk z grillowanymi kiełbaskami i ciastami oraz do udziału w dorocznej loterii fantowej, z której dochód przeznaczony zostanie na cele statutowe organizacji – mówi Beata Drzymała-Kubiniok. Rudzki dogtrekking odbędzie się już po raz piąty.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Fauna” powstało w 1994 roku jako organizacja społeczna o charakterze charytatywnym. Ma za zadanie ochronę i opiekę nad zwierzętami, a także edukację humanitarną i ekologiczną. Zasięgiem swojej działalności obejmuje nie tylko Rudę Śląską, ale również kilka miast ościennych.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacje

data
2019-10-05 12:00 do 2019-10-05

adres
Fauna, Wiktora Bujoczka, Ruda Śląska, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.