Kino Rodzinne – kultowy film o magicznej lampie

dla rodzinkinokultura

W listopadzie odbędzie się kolejna projekcja w ramach Kina Rodzinnego. Tym razem zobaczymy kultową baśń Disneya – opowieść o ulicznym złodziejaszku, który został posiadaczem magicznej lampy.

„Aladyn i Dżasmina to para młodych ludzi zamieszkujących zatłoczone i kolorowe miasto Agrabah. On jest drobnym złodziejaszkiem żyjącym na ulicy, ona – bogatą córką Sułtana marzącą o wolności z dala od pałacowych murów. Para jest skazana na wielką miłość, ale na ich drodze staje złowrogi czarnoksiężnik Dżafar, który knuje, żeby zdetronizować ojca Dżasminy i przejąć władzę w królestwie. Wydarzenia nabierają rozpędu, gdy Aladyn znajduje magiczną lampę z uwięzionym wewnątrz Dżinem.” (platforma VOD)

Kino Rodzinne to znakomita alternatywa na spędzenie niedzielnego popołudnia w gronie najbliższych. A klasyczny, pełen pozytywnego i wychowawczego przekazu repertuar i świetna obsada gwarantują znakomitą zabawę. Tym bardziej, że wstęp na projekcję jest całkowicie  bezpłatny.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-11-10 16:00 do 2019-11-10

adres
Laryska 5, Mysłowice, Polska

MOK Brzezinka

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.