Kino rodzinne w MOK

dla rodzinkinokultura

Jak co miesiąc, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca spotykamy się w MOK-u na Brzezince. Wstęp wolny!

Szukając bezpiecznego miejsca do życia i wychowywania rodziny Gomez i Morticia Addams przenoszą się do mrocznej, opuszczonej rezydencji w New Jersey, otoczonej bagnami i ukrytej przez mgłę na szczycie góry. Trzynaście lat później Gomez uczy syna Pugslaya rodzinnej tradycyjnej walki szablą, natomiast Morticia musi zmierzyć się z pytaniami córki Wednesday dotyczącymi życia poza bramą rezydencji. Tymczasem w okolicy gwiazda telewizji Margaux Needler rozpoczyna budowę nowoczesnego osiedla. Kiedy widzi starą, niepasujacą do jej wizji rezydencję Addamsów postanawia pozbyć się ekscentrycznej rodziny.
(Filmweb)

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną, na sali widowiskowej dostępna będzie połowa miejsc siedzących. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości oraz obowiązkowe zasłonięcie nosa i ust. Na miejscu dostępne będą także środki do dezynfekcji.

Tytuł prezentowanego filmu można poznać, kontaktując się z nami przez Facebooka, lub telefonicznie – 32 222 66 70 wew. 2

kino rodzinne mok

Zobacz również:

Międzynarodowy Festiwal Filmowy KINO DZIECI

festiwal kino dzieci

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-10-04 16:00 do 2020-10-04

adres
Laryska 5, Mysłowice, Polska

MOK Brzezinka

wstęp bezpłatny

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.