Konkurs Teraz Dzieci Mają Głos! Kategoria wczesnoszkolna (odwołane!)

animacjedla rodzinfestiwalkinokulturazajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

8. Ogólnopolski Festiwal Animacji: Wiosna & Przedwiośnie 2020. Teraz Dzieci Mają Głos! Od 3 do 31 marca w Mysłowickim Ośrodku Kultury nie tylko będzie można zobaczyć różnorodne filmy animowane, ale także zagłosować i wyłonić najlepszą produkcję.

Po głosowaniu we wszystkich miastach odbędzie się wielki finał festiwalu.

Realizowany od 2013 roku OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ANIMACJI “O!PLA” („O!PLA oznacza: „O! Polska Animacja”, ale też „Oh! People Love Animation”) jest oddolną/niezależną inicjatywą D.I.Y. będącą przede wszystkim próbą odzyskania kontaktu i (od)budowania relacji pomiędzy polskim widzem (w każdym wieku!), a polską animacją autorską, a także – za sprawą projektów towarzyszących – promocją, w kraju i za granicą, jednej z najważniejszych dziedzin polskiej sztuki.

W ciągu kilku lat swego istnienia O!PLA stała się rozpoznawalną i szanowaną na całym świecie marką promującą i wspierającą polską animację, zaś zamierzony na początku cel (od)budowy relacji Artysta-Widz-Artysta jest konsekwentnie i z sukcesem realizowany. Ubiegłoroczna, siódma edycja ustanowiła do tej pory rekord goszcząc w 105. miejscowościach, w tym od lat także w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Wstęp na każdą projekcję: 2 zł/os.

Zgłoszenia na poszczególne projekcje (poza kinem rodzinnym):

Jacek Turalik, jturalik@m-ok.pl
Dział Imprez i Animacji Kultury
Czynny od poniedziałku do piątku, 8:00 – 20:00
Tel. +48 32 222 68 27

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacje

data
2020-03-17 11:00 do 2020-03-17

adres
Mysłowicki Ośrodek Kultury, Grunwaldzka, Mysłowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.