Mała Filharmonia w Podróży – Bajeczna Harfa

dla rodzinkoncertykulturazajęcia muzyczne

Mała Filharmonia w Podróży w Mysłowickim Ośrodku Kultury

Projekt tworzony przez Mysłowicki Ośrodek Kultury i  Dorotę Banaś, skrzypaczkę, animatorkę i „gordonowską” muzyczną przewodniczkę. Jest to cykl 8 mini-koncertów dla dzieci od 3 roku życia, którego celem jest wspieranie kompetencji muzycznych i zachęcenie do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych. Każde muzyczne wydarzenie to spotkanie z innym instrumentem – może to być fortepian, perkusja czy też skrzypce! Młodzi melomani będą mogli nie tylko poznać zasady działania danego instrumentu, ale również zorganizować mini koncert z jego udziałem!

Na najbliższą Małą Filharmonię w Podróży zapraszamy 18 września o godzinie 11:00 do Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

Bohaterem inauguracji nowego muzycznego sezonu dla małych i trochę większych uczestników będzie – HARFA! Instrument często kojarzony z księżniczkami, wróżkami oraz tajemniczymi stworami. Jedno jest pewne – dźwięk, który usłyszymy będzie przypominał wiatr czy też szelest liści na drzewach. Nie wykluczone, że gdy wsłuchamy się nieco mocniej usłyszymy, i zobaczymy, przemykające obok ELFY…

Podczas wakacji powstały nowe i wesołe piosenki, dzięki którym mała publiczność będzie miała okazję poznać rodzinę różowych, tańczących słoni i byczka Apsika. Naszego byczka męczy alergia, lecz ta jednak zdaje się mu nie przeszkadzać biegać po łąkach.

Nauka z zabawą nieustannie przenika się podczas naszych niedzielnych spotkań z Małą Filharmonią w Podróży. Jeżeli chcecie wyruszyć z nami w tę muzyczną przygodę, musicie koniecznie być tam z nami!

Bilety w cenie 15 zł (dzieci), 20 zł (dorośli) do kupienia w kasie Mysłowickiego Ośrodka Kultury lub za pośrednictwem strony internetowej Kupbilecik.plhttps://www.kupbilecik.pl/imprezy/80904/Mysłowice/Mała+Filharmonia+w+Podróży

Mała Filharmonia w Podróży

18 września /niedziela/ godzina 11:00

Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2022-09-18 11:00 do 2022-09-18 12:30

adres
Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.