Market czekolady i prezentów w Katowicach

dla rodzinzakupy i okazje

Święta zbliżają się wielkimi krokami!
Wszyscy poszukujemy prezentów.

Z tej okazji zapraszamy Państwa do udziału w Markecie Czekolady i Prezentów. Oczywiście uważnie śledzimy informacje, dotyczące koronawirusa. Zrobimy wszystko, żeby nasze wydarzenie było bezpieczne i komfortowe dla odwiedzających i wystawców.

Market Czekolady i Prezentów 5-6 grudnia 2020 Katowice

Galeria Szyb Wilson to prawie 2000 tysiące metrów2 powierzchni wystawienniczej oraz 1000 metrów2 na zewnątrz budynku, gdzie również będą strefy wystawiennicze.
Uczcimy Mikołajki, degustując przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze! W terminie 5-6 grudnia 2020 roku w Galeria Szyb Wilson zgromadzą się producenci czekolady i słodyczy z całej Polski.
Na miłośników czekolady czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów.
Ponadto pojawią się producenci pięknych designerskich rzeczy tj. ceramika, tkaniny, lampy, zabawki, strefa wellness. Czekolada i sztuka, to godne siebie zawodniczki. To będzie istny raj dla koneserów oraz miłośników ładnych rzeczy i smacznych słodyczy.

„Oddaj krew za torbę słodyczy”

Zachęcamy również, aby przyłączyli się Państwo do akcji krwiodawstwa pt. „Oddaj krew za torbę słodyczy”, którą organizujemy na każdym Festiwalu Czekolady w całej Polsce. Wiemy, że w dobie covidu szczególnie brakuje krwi, dlatego mamy okazję sprawić prezent komuś, kto najbardziej potrzebuje naszego wsparcia i pomocy. Tabliczki czekolady i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji społecznej „Oddaj krew za torbę słodyczy”, w którą od lat angażują się znane marki produkujące słodycze tj. Milano Group, Wawel, TAGO, Super Krówka, Cocoa, Pszczółka Fabryka Cukierków.
Autokar krwiodawstwa będzie czekał na płycie pod Galerią Szyb Wilson w sobotę 6.12. od godziny 10.00 – 17:00

Będziemy przestrzegać wszystkich zaleceń sanitarnych i środków ostrożności. Mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk i obowiązek maseczki jest dużo bezpieczniejszy, niż zwykła wizyta w sklepie spożywczym, a wiemy to z naszych doświadczeń eventowych.
Od targów dzielą nas zaledwie trzy tygodnie, dlatego uważnie śledzimy koronawirusowe doniesienia  i o wszystkim będziemy informować Was na bieżąco.
Market zachwyci wszystkich niezależnie od wieku, a zapach czekolady będzie czuć w całym mieście.
Katowice, cieszymy się, że się znowu zobaczymy! Przyjdźcie koniecznie na czekoladkę oraz  świąteczne prezenty od artystów i designerów z całej Polski.

Wstęp bezpłatny! Zapraszamy!
Program:
https://festiwal-czekolady.pl/?utm_source=Facebook…

W sprawie stoisk wystawienniczych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 730210619 oraz zapytania na adres mailowy wspolpraca@weform.com.pl

Dołączajcie do wydarzenia i udostępniajcie, aby Wasi znajomi również zaplanowali tegoroczne Mikołajki z nami.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informacje

data
2020-12-05 do 2020-12-06

adres
Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.