Niech Żyje Rynek//Impreza taneczna

dla rodzinfestiwalkoncertykulturaplener

Miejska potańcówka doskonale wpisała się w kalendarz Niech Żyje Rynek. Nie może jej za-braknąć również w tym sezonie, tym bardziej, że przez wiele miesięcy, z powodów pande-micznych, nasza aktywność była ograniczona. Będzie więc okazja, żeby poszaleć w miłym towarzystwie na jednym z najładniejszych centralnych placów na Śląsku.

A smaczku dodaje fakt, że tym razem muzyka będzie grana na żywo! Set składający się z największych hitów, począwszy od lat 60-tych do dziś, zagra znakomity zespół żywych instrumentów i szalonych facetów – Wytrawni Band. Sami o sobie mówią, że są kompilacją sześciu przeróżnych i nieco zwariowanych, tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do niej. Świetne rzemiosło, super energia, charyzma wokalu…Naprawdę nie można chcieć więcej, na pewno nie muzycznie. Ale organizacyjnie można! Otóż dla uczestników zabawy rozstawimy duży taneczny parkiet, aby mogli swobodnie i bezpiecznie pląsać do dźwięków płynących ze sceny.

O tym, że na Rynku można dobrze zjeść i zamówić najbardziej wyszukane napoje, wspominać nie trzeba, bo ta strefa, pięknie i wygodnie wyposażona, tętni życiem już od 1 czerwca.

Niech Żyje Rynek, muzyka i taniec. Przybywajcie 25 czerwca, startujemy o godz. 19:00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2021-06-25 19:00 do 2021-06-25

adres
Rynek, 41-400 Mysłowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.