OKULALARY – KONCERT FAMILIJNY

dla rodzinkoncertykultura

Na koncercie usłyszycie następujące piosenki: „Okulary”, „Pan Tralaliński”, „Lokomotywa”, „Zosia Samosia”, „Ptasie radio”, „Ptasie plotki”, „Abecadło”, „Daleki Tygrys”, „Czarcia huśtawa”, „Cuda i dziwy”, „Historia”, „Dwa wiatry”, „Scherzo”, „Rzeczka”, „Spóźniony słowik”, „Zieleń”.

Koncert jest formą spektaklu, w którym Krasnal Szomol opowiada bajkę i oprowadza słuchaczy po kolorowym świecie skrzatów. Na scenie w barwnych światłach tańczy i śpiewa sześcioosobowy zespół Spirituals Singers Band.

Wiersze Juliana Tuwima oprawione zostały w piękną i melodyjną muzykę kompozytora Włodzimierza Szomańskiego. Jedną z ulubionych dziedzin twórczości kompozytora było pisanie muzyki do teatralnych bajek dla dzieci.

Koncert przeznaczony jest dla małych i młodych odbiorców, chociaż z racji pięknej i znanej od pokoleń poezji Juliana Tuwima z ogromną przyjemnością wysłuchają go również dorośli.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-09-29 16:00 do 2019-09-29 17:00

adres
Chorzowskie Centrum Kultury, Henryka Sienkiewicza, Chorzów, Polska

BILETY
parter: 15 PLN/10 PLN z kartą Bajtel
balkon: 10 PLN/5 PLN z kartą Bajtel

informacje i rezerwacja miejsc:
sabina@chck.pl tel. 32 349 78 67/65/63

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.