Pozytywne Rodzicielstwo – Warsztaty dla rodziców

dla rodzinwarsztaty dla rodziców

Rodzic idealny nie istnieje, ale rodzic wystarczająco dobry dla swojego dziecka już tak.

➡️ Jak stworzyć relację z dzieckiem opartą na empatii i szacunku, ale jednocześnie zachowując granice i własną pozycję?

➡️ Porozmawiamy o emocjach, potrzebach, higienie psychicznej – zarówno rodzica i dziecka, ale także o dobrej komunikacji, towarzyszeniu i wspieraniu poczucia własnej wartości dziecka. Zweryfikujemy potoczne pojęcie autonomii i poszanowania decyzji dzieci, czyniąc z nich podstawę dla rodzicielstwa w nurcie pozytywnym. Tworząc dobrą bazę wychowawczą dajemy dziecku dobry start i „plecaczek” pełny strategii radzenia sobie z wyzwaniami współczesności. Stwórzmy go razem! Pamiętajmy, że praca z dzieckiem to głownie praca z sobą na samym początku.

? Prowadząca
Jagoda Różycka – mama, psycholog, psychodietetyk, adiunkt na Uniwersytecie Śląskim. Dotychczas pracowała tylko z dorosłymi nad poprawą ich funkcjonowania, budowaniem własnych zasobów do radzenia sobie z wyzwaniami, wspieraniem odporności psychicznej, ale od 3 lat intensywnie porusza się po morzu wykorzystania tej wiedzy wśród dzieci, młodzieży i ich rodziców. Cały czas szkoli się z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, dialogu motywującego, terapii schematów, aby pomagać swoim podopiecznym jak najlepiej. Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu psychologii pozytywnej, zastosowania jej w praktyce. Główne hasło? Warto szukać tego co dobre, zamiast skupiać się na tym, co nie działa.

?Koszt: 45zł

Prosimy o zapisy przez Messengera.

Ilość miejsc ograniczona!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-01-30 16:30 do 2020-01-30 18:00

adres
Bombel Cafe, Mieczyków, Katowice, Polska

 

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.