Rodzinny Sylwester

animacjedla rodzinplenerświąteczniezabawa

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie Rafał Piech i Siemianowickie Centrum Kultury zapraszają 31 grudnia w godzinach 16.00-20.00 na Rynek Miejski w Siemianowicach, na Rodzinnego Sylwestra!

Po raz pierwszy zapraszamy całe rodziny, do spędzenia sylwestrowego popołudnia na wspólnej zabawie, a zaplanowaliśmy wiele atrakcji.

Imprezę poprowadzą klauny Ruphert i Rico, które zaprezentują dynamiczną clownadę, pełną dowcipnych dialogów i piosenek dla dzieci. O godzinie 17.00 swój niezwykły show zaprezentuje iluzjonista Pan Magiczny (Mistrz Polski w Iluzji Scenicznej, uczestnik programu telewizyjnego „Mam Talent”). Dzieci biorą czynny udział w przedstawieniach Pana Magicznego, wykrzykują zaklęcia, śmieją się do rozpuku a nawet wprawiają się  w wykonywaniu magicznych sztuk! O dobrą zabawę zadba także zespół muzyczny „Kosmokwaki”, który debiutował w telewizji Polsat takimi piosenkami dla najmłodszych jak „Brum Brum” czy „Ene due”. Kosmokwaki, czyli Kwakot, Monia i Kwanio to trzy barwne postacie- pluszaki o bardzo dużych gabarytach, przypominające wyglądem trochę kaczki, a trochę istoty z kosmosu. W programie koncertu znajdą się autorskie piosenki, nauka tańca, zagadki, zabawy i konkursy. Nie zabraknie też szczudlarzy i klaunów, którzy będą poruszać się po terenie Rynku Miejskiego, ucząc dzieci np. żonglowania czy tworzenia fantazyjnych figur z balonów. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych będą piękna karuzela wenecka i kolejka szynowa Cyrkus, z których podczas imprezy będzie można nieodpłatnie korzystać.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-12-31 16:00 do 2019-12-31

adres
Rynek miejski, Siemianowice Śląskie, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.