Stwórz sobie spokój – warsztaty tworzenia świec sojowych

dla rodzinrękodziełosztukazajęcia kreatywne

Początek nowego roku to dla wszystkich bardzo burzliwy czas. Czas wielkich zmian, noworocznych postanowień i płacenia podatków. W styczniu chcemy podarować wszystkim trochę spokoju i wyhamowania w tym szalonym okresie. Naszą najlepszą metodą jest rękodzieło!

Pracownia Działań Twórczych zaprasza wszystkich, tych poddenerwowanych i nie tylko, na styczniowe warsztaty rękodzieła – „Stwórz sobie spokój”

Kojąca moc świeczek – warsztaty tworzenia świec sojowych

Prawdziwa twórcza zabawa z kolorami. Uczestnicy uczą się topić i barwić wosk, odlewając kolorową świecę. Świece to dobre ćwiczenie cierpliwości, ponieważ tutaj sporo czasu zajmuje czekanie „aż się ostudzi”. W ostatnich latach dużą popularność zyskały świece sojowe, a ponieważ przez wiele lat tworzyliśmy świece z parafiny, to postanowiliśmy zastąpić ją dużo bardziej ekologicznym, zdrowszym i przyjemniejszym w pracy woskiem sojowym
Uczestnicy zajęć stworzą dwie lub trzy (w zależności od tempa pracy) kolorowe świece w różnorakich szklanych naczyniach
Termin zajęć : 23 stycznia 2022
Godziny : 15:00 – 18:00
Koszt dla jednej osoby : 95 zł
Termin zgłoszeń do 18 stycznia 2022
Uczestnicy naszych stałych zajęć mają 10 zł rabatu.
Zasady rezerwacji miejsc i płatności :
– obowiązuje zgłoszenie – można wykorzystać formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/zHLgLGMcrKEJiGZW7 lub mailem podając : imię i nazwisko (wiek, przy osobach niepełnoletnich)
– razem ze zgłoszeniem, nowe osoby, przysyłają zadatek w wysokości 30 zł za zajęcia na konto Luna-Art 68 1090 2590 0000 0001 4701 9539 (Santander) (wpisując imię nazwisko i rodzaj zajęć) . Zadatek gwarantuje wstępną rezerwację miejsca i nie jest zwracany w przypadku nie stawienia się na zajęciach. Jest zwracany tylko w przypadku odwołania zajęć z naszej strony (np. w razie zebrania się zbyt małej grupy). Resztę dopłacamy po przyjściu na zajęcia.
Formularze zgłoszeniowe, kontakt i informacje można znaleźć na stronie : pracowniadzialantworczych.wordpress.com
Uwaga – ilość miejsc ograniczona

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacje

data
2022-01-23 15:00 do 2022-01-23 18:00

adres
Księcia Józefa Poniatowskiego 6, 41-500 Chorzów, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.