Urban Kids

dla rodzinkulturazajęcia dla dzieci w wieku szkolnymzajęcia regionalne

Urban Kids skierowane są do najmłodszych użytkowników przestrzeni publicznych miast. Podczas warsztatów dzieci stworzą ogromną makietę miasta, nieskładającą się jednak z budynków, ulic i placów, ale…

z odzwierciedleń bodźców i subiektywnych wrażeń, które kojarzą im się z danymi miejscami w mieście. Poprzez pracę kreatywną i stymulujące treści odkryty zostanie fantazyjny, kolorowy i niekonwencjonalny obraz Katowic.

Przekonamy się w jaki sposób dzieci doświadczają miejskiej przestrzeni, oraz elementów w niej dostępnych, takich jak np. place zabaw, ścieżki, parki. Miejska dżungla to na pewno dla dzieci świat ciekawy, fascynujący, może trochę tajemniczy… Gdzie znajduje się ulubiona górka do wspianania, huśtawka a może trzepak?

Dodatkowo dla rodziców przewidywane jest wykład: info:lab | Dzieci w sieci ? (https://afestival.pl/events/infolab-dzieci-w-sieci/)

Zajęcia bezpłatne – obowiązują zapisy: https://afestival.pl/events/urban-kids/

Decyduje kolejność zgłoszeń, prowadzenie: Joanna Bronisławska (Asi Mina).

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-10-27 10:00 do 2019-10-27 12:30

adres
Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, plac Sejmu Śląskiego, Katowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.