Wielka Muzyczna Pomoc dla Klary Kozok

animacjedla rodzinkoncerty

Przewidziana jest masa atrakcji, koncerty, pokazy oraz wiele innych.

Impreza charytatywna ma na celu zbiórkę pieniędzy dla potrzebującego dziecka i skierowana jest do rodziców z dziećmi. Wydarzenie odbędzie się 13 października o godzinie 14:00 w Tyskiej Mediatece ul. Piłsudskiego 16. Impreza skierowana jest do najmłodszych jak i ich rodziców. Będą konkursy, zabawy, pokazy (I pomoc, tańce, magik), ciasta, sportowcy oraz koncert lokalnego zespołu.

W programie:

Wielka Muzyczna Pomoc

MEDIATEKA TYCHY 13.10.2019
Plan imprezy:

*14:00 Otwarcie

*14:15 Pokaz iluzji

14:45 szukanie KINDER niespodzianek

15:00 zabawa „technologia + zabawka”

15:30 konkurs plastyczny

*16:00 zabawa „kto da więcej?”

*16:15 pokaz taneczny „Stage ART”

*16:45 zabawa „kto da więcej?”

17:00 pokaz I pomocy

17:10 konkursy, zabawy

*17:45 słowo organizatora

*18:00 koncert ELOI

*19:00 ZAKOŃCZENIE

*SALA AUKSO

Od samego początku nierozłącznym punktem programu jest koncert lokalnej kapeli z racji tego, iż sam posiadam zespół muzyczny (Paganda). Za każdym razem zbieramy pieniążki dla potrzebującego dziecka. Tym razem jest to Klara Kozok cierpiąca na padaczkę, wadę rozwojową ośrodkowego układu nerwowego oraz masę innych których nie jestem w stanie zapamiętać. Jest to niespełna trzyletnia tyszanka która wymaga rehabilitacji a przede wszystkim drogich leków – mówi Marcin Gołka.

Marcin Gołka organizuje Wielką Muzyczną Pomoc już od 3 lat.

Dzięki najbliższej edycji poznałem najwięcej ludzi z dobrym sercem chcących pomóc. Dlatego ciągle powtarzam ostatnio słowa pewnej piosenki zespołu LUXTORPEDA „wiele słabych nici razem to jedna silna lina”… tak to właśnie wygląda… wiele ludzi, instytucji bierze w tym udział tworząc olbrzymie przedsięwzięcie. Jestem ogromnie wdzięczny ekipie z którą to tworzę, która robi to bezinteresownie. Instytucje, media, firmy i prywatne osoby same się do mnie odzywają z chęcią pomocy. Jest to bardzo motywujące do działania. Do działania dla Klary Kozok w której można się zakochać od samego spojrzenia! Warto zwrócić uwagę na to, co rodzina Klary przeżywa każdego dnia. Klara ma napady padaczki których nikt nie przewidzi. Dostaje leki uspakajające, ale niestety to ogromny stres każdego dnia zarówno dla niej (3 letnia dziewczynka) jak i rodziców. Ludzie nie mają świadomości i wiedzy z czym zmaga się rodzina Klary każdego dnia. Klara jest perełką a jej rodzice są po prostu bohaterami. My także możemy bohatersko podejść do sprawy przychodząc na imprezę i w zamian za atrakcje które starannie są przygotowywane dla zebranych, wpłacimy przyzwoite sumy do puszek kwestarskich. Każda osoba która przyjdzie na imprezę okaże się kolejną nicią tworzącą silną linę! Im nas będzie więcej, tym silniejszą linę stworzymy dla Klary! Zapraszam wszystkich 13.10.2019 do Mediateki od godziny 14:00.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-10-13 14:00 do 2019-10-13 19:00

adres
Mediateka, Piłsudskiego, Tychy, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.