WROTKARSKIE SZALEŃSTWO

dla rodzinsportzabawa

WAKACJE Z FORUM NA KÓŁKACH

CH FORUM w Gliwicach na miesiąc poszerza swoją ofertę. Tor wrotkarski czynny w godzinach otwarcia centrum handlowego będzie dostępny dla klientów cały sierpień.

Centrum Handlowe FORUM rozszerza swoją ofertę o nową i ekscytującą atrakcję dla wszystkich miłośników sportów na kółkach. Od 1 aż do 31 sierpnia 2023 r. w centrum dostępna będzie wrotkarnia, która zapewni niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym! Po okazaniu dowodu zakupu w sklepach i punktach usługowych FORUM na kwotę 20 zł wejście na wrotkarnie jest bezpłatne!

 – Wakacje to taki czas, kiedy mamy więcej czasu na uprawianie sportów dlatego udostępniamy tor wrotkarski. Dzieci i młodzież mają przestrzeń, bo to ostatni wakacyjny miesiąc. Dorośli również mogą spędzić czas z dzieckiem na torze lub poczekać na nie w specjalnie przygotowanej strefie – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM. 

Wrotkarnia znajduje się na poziomie +1 Centrum Handlowego FORUM, w przestronnej strefie rekreacyjnej, gdzie każdy będzie mógł wypróbować swoich umiejętności. Każdemu użytkownik otrzymuje przed wejściem na tor parę wrotek, kask i zestaw ochraniaczy, aby mógł cieszyć się jazdą na wrotkach przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa!

CH FORUM serdecznie zaprasza wszystkich miłośników wrotkarstwa i osób chcących spróbować czegoś nowego do odwiedzenia wrotkarni.

Poszalej na kółkach w te wakacje w CH FORUM!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2023-08-31 do 2023-08-31

adres
Lipowa 1, 44-100 Gliwice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.