WYJĄTKOWY FILM: „Mamy talent!” i warsztaty (odwołane!)

dla rodzinkinokultura

Rodzinne Spotkania z kinem MUZA.

„Mamy talent!” – Wyróżnienie Jury Dziecięcego na Festiwalu Ale Kino! Poznań 2018

Zabawny i ciepły, a momentami urzekający film o przyjaźni, marzeniach, akceptacji siebie i innych. Kapela Los Bando Immortale, którą tworzą nastolatkowie Axel i Grimsen oraz dużo młodsza od nich wiolonczelistka Thilda, zakwalifikowała się na mistrzostwa norweskiego rocka w Tromso. W wyprawie na festiwal pomaga im nieco starszy Martin, który „wypożycza” od ojca dość niezwykłego kampera. Ich zwariowana podroż oraz wieńczący ją występ są pełne rockowej energii i niosą sporą dozę optymizmu oraz zabawy.

Temat warsztatu:
Jak dorosnę to… czyli o marzeniach, planach i aspiracjach

Prowadzący, niezastąpieni, Dagmara i Marcin.

Dagmara Suma
Pedagog społeczno-kulturowy, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego.

Marcin Drzazga
Pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki. Współautor programów profilaktycznych rekomendowanych przez PARPĘ i ORE. Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Po wspólnym seansie filmowym, zainteresowanych, zapraszamy na wyjątkowe i oryginalne warsztaty, podczas których, w bezpiecznej atmosferze humoru, zabawy i dzięki sobie nawzajem, rodzice staną się jeszcze lepszymi rodzicami, a dzieci jeszcze mądrzejszymi dziećmi. Propozycja skierowana jest do dzieci (9 – 12 lat) oraz ich rodziców. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety w cenie:
film – 10,00 zł | warsztaty – 8,00 zł
czas trwania warsztatów: ok. 90 minut
Na warsztaty obowiązują osobne zapisy pod nr tel. 32 788 33 60 (ilość miejsc ograniczona).

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl
w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA
oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-03-15 16:00 do 2020-03-15

adres
Warszawska 2, Sosnowiec, Polska

Sala Widowiskowo – Koncertowa MUZA
ul. Warszawska 2, Sosnowiec

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.