Zimowe, rodzinne warsztaty czarnego teatru

dla rodzinkulturasztukateatr

Teatr Czarnego Tła w Chorzowie tworzy spektakle w nietypowej konwencji „czarnego teatru”. Jest to specyficzna forma, w której wszystko odbywa się na czarnej, ciemnej scenie, a jedynym światłem jest światło ultrafioletowe, które rozświetla rekwizyty i pozwala stworzyć nierzeczywiste obrazy.

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami i nie tylko oraz pojedyncze osoby, na wyjątkowe rodzinne warsztaty czarnego teatru 🙂

Proponujemy warsztaty teatralne w technice jaką się zajmujemy, wszystkim, którzy są tym zainteresowani. Widzimy jak dobrze bawią dzieci przychodząc do nas oraz rodziny w czasie okazjonalnych imprez. Dlatego chcemy takie warsztaty prowadzić częściej i liczymy, że zainteresujemy tym Państwa.

Zapraszając dzieci i dorosłych do naszego świata, chcemy zainteresować tą formą, pokazać nasz teatr i grane tutaj spektakle oraz spędzić kilka godzin na twórczej zabawie.

Uczestnicy zajęć w Teatrze Czarnego Tła poznają :

– zasady panujące w czarnym teatrze,
– różne elementy scenografii ,
– podstawy animacji, pantomimy, ruchu scenicznego.

W trakcie warsztatów:

Odbędzie się prezentacja „czarnego teatru’ – przedstawienie formy teatralnej oraz pokaz lalek i rekwizytów występujących w naszym teatrze. Poza tym przewidziano naukę animacji przy użyciu naszych lalek i rekwizytów.
Wszyscy uczestnicy mają okazję pojawić się na scenie. Dodatkowo:
– zabawa w czasie prezentacji i tworzenia mini etiud,
– zdjęcia z lalkami.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informacje

data
2020-02-15 11:00 do 2020-02-15 13:00

adres
Teatr Czarnego Tła, Księcia Józefa Poniatowskiego, Chorzów, Polska

Czas trwania – w zależności od ilości osób ok 1,5-2 godziny.
Koszt – 14 zł od osoby.

Zapraszamy dorosłych i dzieci, najlepiej od ok 5 lat.

Ważne – żeby efekt był najlepszy, uczestnicy powinni mieć ciemne (najlepiej czarne) ubrania i ciemne buty (lub czarne skarpetki).

Formularz zgłoszeniowy

Szczegóły

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.