Dorota VIOLA Projektowanie wnętrz

Pragniesz odmienić swoje mieszkanie lub dom? Stworzyć przestrzeń przyjazną Tobie i Twojej rodzinie? A może wprowadzić odrobinę luksusu?

Grunt to pomysł i dobry projekt! Z moją pomocą możesz tego dokonać. Spotkajmy się!

Oferta:

KOMPLEKSOWE PROJEKTOWANIE WNETRZ
  • Projektowanie wnętrz to proces polegający na stworzeniu najbardziej funkcjonalnej przestrzeni o wysokim standardzie estetyki. Najważniejszym jednak jego elementem jest współgranie z potrzebami i gustem klienta. To Inwestor lub jego klienci muszą czuć się dobrze w danym wnętrzu, a rolą architekta wnętrz jest zaproponowanie najbardziej odpowiednich rozwiązań projektowych, zgodnych z założonym budżetem. 
Projektowanie „pod klucz”
  • Zdarza się, że omawianie projektu i decydowanie na bieżąco jest dla Ciebie niemożliwe lub po prostu nie masz na to ochoty lub czasu. W takim przypadku usługa projektowania „pod klucz” jest idealnym rozwiązaniem. Pozostawiając wnętrze w moich rękach nie musisz niczym się martwić. Ja zaprojektuję wnętrze, zrobię potrzebne zakupy oraz dopilnuję prac wykonawczych.
Home staging
  • Home staging to przygotowanie wnętrza pod sprzedaż. Zgodnie z Twoim budżetem mogę przygotować szereg niedużych zmian które od razu podniosą wartość Twojej nieruchomości.

Kontakt

Ul. Krupanka 83
Siemianowice Śl., 41-103

Godziny:

poniedziałek—piątek: 9:00–17:00

Telefon:
609-969-704

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.