Maciej Wasilewski Akademia Świadomego Zdrowia

Katowice
dietetykprywatnierehabilitacjawady postawy

Mam na imię Maciej. Moją misją jest niesienie pomocy bliźniemu w odzyskaniu, utrzymaniu, lub osiągnięciu lepszego stanu zdrowia. Przede wszystkim moja praca jest moją pasją, dlatego bardzo ją lubię. Gdy robi się to, co sprawia przyjemność, można zmieniać na lepsze życie innych ludzi.

Podchodzę do człowieka holistycznie, całościowo, diagnozując i analizując przyczyny, a nie tylko objawy. Działam i inspiruję na wielu płaszczyznach. Aby zapewnić zdrowie, trzeba pracować z ciałem, umysłem oraz duszą. Skupiam się na organizmie czynnikach wewnętrznych i zewnętrznych, które na niego oddziałują. By trafnie diagnozować i pomóc, należy poznać historię drugiego człowieka, uważnie go wysłuchać i rozmawiać.

Zdrowie to dobrostan fizyczny, psychiczny, duchowy i społeczny, dlatego w terapii wykorzystuję fizjoterapię, dietoterapię, trening personalny, trening medyczny, kinezjologię, ziołolecznictwo i inne skuteczne metody.

Jestem magistrem fizjoterapii, trenerem personalnym, trenerem zdrowia, specjalistą odnowy biologicznej, specjalistą odżywiania. Ukończyłem też liczne kursy dotyczące tematyki zdrowia. Cały czas się szkolę, podnoszę swoje kwalifikacje i pracuję nad rozwojem. Tylko wtedy można skutecznie pomagać innym. Dzięki praktyce i pracy z pacjentami jestem przekonany, że da się pomóc nawet wtedy gdy inni rozkładają ręce. Każdy organizm posiada zdolności samonaprawcze, trzeba go tylko umiejętnie poprowadzić i wskazać drogę.

W przypadku zdrowia nie można chodzić na skróty. Podobnie w przypadku zmiany nawyków żywieniowych. Nie jestem zwolennikiem restrykcyjnych, błyskawicznych diet, które dają efekty na chwilę i mogę dodatkowo zagrozić zdrowiu. Przeważnie nie układam diet, zmieniam styl życia, myślenia i nawyki. Wprowadzam rozwiązania, które pozwalają cieszyć się sylwetką i zdrowiem na długo. Istotne jest dopasowanie aktywności, żywienia, rehabilitacji i terapii do potrzeb i możliwości danej osoby. A to możliwe jest po rozmowie, poznaniu i zrozumieniu tego człowieka. To właśnie jest klucz do sukcesu.

Zapraszam na moją stronę, która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i poprawę jego jakości.

https://www.facebook.com/akademiaswiadomegozdrowia/

Kontakt

Telefon: 502 994 367

Adres e-mail: akademia.s.zdrowia@wp.pl

Reklama

Zobacz inne

Serenity – Terapia i Rozwój Dziecka
Gliwice
Serenity - Terapia i Rozwój Dziecka
Specjalistyczne Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno – Rehabilitacyjne w Katowicach
Katowice
Specjalistyczne Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno – Rehabilitacyjne w Katowicach
Poradnia Dietetyczna „Liness” mgr Agnieszka Spyra
Bielsko-Biała
Poradnia Dietetyczna "Liness" mgr Agnieszka Spyra
Centrum Kobiecości Katarzyna Głośna
Mikołów
Centrum Kobiecości Katarzyna Głośna

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.