Psychoterapia. Marta Rożkowska – prywatny gabinet psychoterapii osób dorosłych

Jaworzno
gabinet psychoterapiiterapia

Marta Rożkowska psycholog, psychoterapeuta, trener zastępowania agresji (dorośli i dzieci).

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia realizowanego głównie w podejściu psychodynamicznym i psychodramie.  

Rodzaje wsparcia:  Spotkania wstępne – 1-3 spotkania, odbywane po to by ustalić cele pracy, zebrać potrzebne informacje o osobie, ustalić kontrakt. Pomoc psychologiczna – polega na określeniu problemu i poszukiwaniu sposobów jego rozwiązania. Psychoterapia indywidualna – pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym pochodzącym z psychoanalizy i uznającym dużą część jej koncepcji. W pracy psychoterapeutycznej korzystam również z psychodramy. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Kontakt koncentruje się na głównych trudnościach, problemach zgłaszanych przez pacjenta, włączając wpływ treści nieświadomych na funkcjonowanie osoby oraz styl tworzenia relacji pacjenta z otoczeniem. Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności emocjonalnych, trudności w relacjach z innymi, odczuwającymi cierpienie w codziennym życiu. Pracuję też z osobami chcącymi poznawać siebie i lepiej siebie zrozumieć.  

Psychologię (specjalność: psychologia kliniczna człowieka dorosłego) ukończyłam w 2007 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Obecnie odbywam całościowy kurs psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam głównie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Katowicach i Jaworznie.

Ponadto realizuję również inne projekty w zakresie wsparcia indywidualnego i grupowego. Obecnie przyjmuję w Centrum Promocji Zdrowia w Jaworznie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W celu doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy biorę udział w szkoleniach. Pracując kieruję się zasadami etyki zawodowej, ważna jest dla mnie atmosfera zaufania i zrozumienia.  

Szczególnie zapraszam do kontaktu rodziców dzieci z różnymi trudnościami, którzy na co dzień zajmując się swoimi pociechami potrzebują rozmowy również dla siebie. Nie musimy rozmawiać o dzieciach, ale o tym jak Państwo jako rodzice radzicie sobie w przyjemnych i nieprzyjemnych chwilach oraz o Waszych własnych sprawach.    

Kontakt

www.martarozkowska.pl

adres
Centrum Promocji Zdrowia, Ignacego Paderewskiego, Jaworzno, Polska

Reklama

Zobacz inne

Serenity – Terapia i Rozwój Dziecka
Gliwice
Serenity - Terapia i Rozwój Dziecka
Specjalistyczne Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno – Rehabilitacyjne w Katowicach
Katowice
Specjalistyczne Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno – Rehabilitacyjne w Katowicach

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.