1. Urodziny Bajka Pana Kleksa online

animacjedla rodzinkulturazabawazajęcia online

Inspirowana przygodami legendarnego profesora Bajka Pana Kleksa w Katowicach obchodzi swoje pierwsze urodziny. Otwarta na początku grudnia ubiegłego roku, choć jest tymczasowo zamknięta w związku z sytuacją w kraju, nie zamierza się poddawać i zaprasza do wspólnego świętowania online 28 listopada o godz. 17:00.

2h rodzinnej zabawy na żywo

Prof. Kleks razem z przyjaciółmi pokaże to z czego słynie od pierwszych dni funkcjonowania. Podczas 2-godzinnej transmisji nadawanej prosto z Bajki Pana Kleksa czeka na Was dużo nauki, sporo kultury i jeszcze więcej rozrywki dla całej rodziny. Naukowcy wciągną dzieci w wir eksperymentów, które wykonają z nimi wspólnie przed ekranami komputerów czy telewizorów. Bajkowi animatorzy i aktorzy zapewnią sporo ruchu w rytm największych hitów z filmów o Panu Kleksie. Artyści zadbają o magiczną oprawę, tworząc razem z Wami prezenty w oparciu o ideę upcyklingu. Nie zabraknie oczywiście Prof. Kleksa, Wielkiego Elektronika, Doktora Paj-Chi-Wo czy Królowej Aby.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie pierwsze urodziny. Od pierwszych dni Bajka była miejscem tętniącym życiem, wypełnionym uśmiechniętymi dziećmi i rodzicami spędzającymi z nimi czas. Wypełniona nauką, zabawą i kulturą. W ciągu ostatniego roku mieliśmy wiele wspaniałych wydarzeń i wielu gości, którzy nas odwiedzili. Dlatego postanowiliśmy, że odwołanie urodzin nie wchodzi w grę. Może nie będzie tłumnie i tak radośnie, ale gwarantujemy świetną zabawę na żywo bez wychodzenia z domu dla całej rodziny. Nasze urodziny będą przeglądem tego wszystkiego co najlepsze wydarzyło się w Bajce w minionym roku. Najważniejsze jest to, że widzowie z dziećmi nie będą biernie oglądać, a aktywnie w nich uczestniczyć – mówi Grzegorz Pietraszewski, współtwórca Bajki.

Wszyscy uczestnicy otrzymają wcześniej specjalną checklistę produktów/przedmiotów dostępnych w każdym domu, tak by bawić się wspólnie z gospodarzami.

Goście specjalni

Do występu na żywo zaproszono wielu gości, którzy zabiorą widzów w bajkową podróż i razem z dziećmi wykonają wiele zadań. Wśród nich są m.in. Krystian Cieśla – szef kuchni Rezydencja Luxury Hotel, Party Masters Kids, Bogusław Ziębowicz z Vinylhouse oraz naukowcy z Politechniki Śląskiej, ŚUM czy ASP w Katowicach.

Transmisja online

Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Bilet dla całej rodziny kosztuje 24 zł. Wszystkie osoby, które kupią bilet otrzymają również w prezencie rodzinną wejściówkę na interaktywne „Mikołajki z Panem Kleksem online”, które odbędą się 6 grudnia o godz. 18:00. Więcej informacji na www.bajkapanakleksa.pl.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-11-28 17:00 do 2020-11-28

adres
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.