ALE JAZDA! CZYLI ODJAZDOWE LATO W FORUM

dla rodzinplenerrowersportzakupy i okazje

Tego jeszcze nie przeżyłeś! Czy kiedykolwiek wykorzystałeś rower do wyciskania soku ze świeżych owoców? Teraz możesz to zrobić w Centrum Handlowym FORUM, a jeżeli to polubisz to zagrasz o cenne nagrody. 1 sierpnia rusza wakacyjny konkurs o nazwie „Odjazdowe lato! Odjedź swoim rowerem”.

Wakacje to idealny czas na rowerowe wycieczki. Jak wykorzystać rower do wyciskania soku ze świeżych owoców? Teraz możesz to zrobić i dlatego wpadaj do Centrum Handlowego FORUM i kieruj się do specjalnie stworzonej „Tropikalnej Strefy” (na scenie głównej, na poziomie 0). To tam czekają kosze owoców, a Ty w towarzystwie hostess będziesz mógł wsiąść na nasz specjalny rower i gdy zaczniesz pedałować wyprodukujesz z nich sok. Do tego zadania będzie Ci potrzebny paragon z zakupów w FORUM na kwotę co najmniej 50 zł. Wystarczy, że go okażesz. Na pewno Twój sok będzie pyszny i orzeźwiający. Smacznego!

– Uważam, że gorące lato to idealny czas, by bawiąc się podczas urlopu wypić z nami sok. Mamy wiele koszów z owocami, bo spodziewamy się dużego zainteresowania. Powiedzmy sobie szczerze, że mało kto może pochwalić się „wykręceniem” soku podczas jazdy na rowerze. U nas panuje dobry nastrój i dlatego  chcemy się nim dzielić. Zapraszamy do pysznej zabawy – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Jeżeli będziesz chciał grać dalej to od 1 do 8 sierpnia zbieraj i rejestruj paragony na kwotę minimum 200 zł. Za każdy z nich otrzymasz od hostessy formularz z zapytaniem konkursowym: „Moim nowym rowerem pojadę do…”. Opisy Twoich wymarzonych eskapad wrzucisz do specjalnej urny. To one staną się przepustką do wygrania konkursu. 8 sierpnia komisja wybierze trzy zwycięskie opisy i wręczy nagrody. Będą to: rower z koszykiem, hulajnoga i zestaw dla dwojga akcesoriów rowerowych, czyli kaski, lampki i zapięcia.

Uroczyste ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród odbędzie się 8 sierpnia o 18.30 na scenie głównej CH FORUM, w „Tropikalnej Strefie”.

Hostessy w „Tropikalnej Strefie” będą rejestrować paragony od 1 do 6 sierpnia od 13:00 do 19:00. Natomiast 8 sierpnia paragony można rejestrować od 13:00 do 16.45. Ostatni formularz zgłoszeniowy można wrzucić do urny o 17:00.

„Tropikalna strefa” to tajemnicze miejsce dlatego zdradzamy, że czekają na Was w niej niespodzianki i prezenty na letnie dni. Ale odjazd!

Treść regulaminu akcji jest dostępna na stronie internetowej https://forumgliwice.online oraz na  stronie internetowej https://forumgliwice.pl, a także w punkcie informacyjnym (poziom 0) w CH FORUM w Gliwicach.

Przypominamy, że kupując w CH FORUM można pomagać. Na platformie forumgliwice.online zbierając punktu w programie lojalnościowym cały czas można je przekazywać też na wsparcie konkretnej organizacji charytatywnej. Aktualnie są to: Stowarzyszenie GTW Gliwice, zaangażowane w pomoc ukraińskim uchodźcom oraz gliwickie schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Już nie możemy się Was doczekać! Wjeżdżajcie do FORUM!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2022-08-08 do 2022-08-08

adres
Lipowa 1, 44-100 Gliwice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.