Czwartkowe CHALLENGE z Ninja i Harrym Potterem w Hopsa!

animacjedla rodzinsportzajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnymzajęcia dla dzieci w wieku szkolnymzajęcia kreatywne

Cześć! Jak Wam mijają ferie? 🙂 Mamy nadzieję, że ciekawie! Ale żeby było jeszcze ciekawiej zapraszamy na wyjątkowe dni w Hopsa! Co mamy zaplanowane? Już spieszymy Wam z informacją!

W te ferie przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Ze względu na to, że dużym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia z udziałem ciekawych postaci oraz różnego rodzaju challenge’e to postanowiliśmy to połączyć! Co wolisz? Harrego Pottera czy Ninja? ? Teraz możesz wybrać w jakim wydarzeniu weźmiesz udział!
Harry Potter – 16 stycznia 2020r.
Ninja – 23 stycznia 2020r.

Czwartkowe challenge’e w Hopsa (tylko w ferie)!

16 stycznia – Harry Potter Challenge
W tym dniu w godzinach 14.00-20.00 będziecie mogli spotkać przebranych animatorów, u których wylosujecie zadanie do wykonania. Po zaliczeniu 3 zadania otrzymacie słodką nagrodę, a po wykonaniu 3 otrzymacie rabat -25% na kolejne wejście! ?
DODATKOWO każde dziecko, które weźmie udział w challenge’u automatycznie zostanie zgłoszone do LOSOWANIA zniżki -30% na URODZINY w Hopsa! ?

Wydarzenie Challenge Ninja znajdą Państwo w osobnym wydarzeniu.

Planujemy również dodatkową promocję, ale o jej zasadach będziemy informować na bieżąco. Obserwujcie nasz fanpage, a na pewno nie przegapicie naszej PROMOCJI!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-01-16 14:00 do 2020-01-16 20:00

adres
ks. Jana Gałeczki 59, Chorzów, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.