Darmowe kino w ferie w MOK-u!

dla rodzinkinokultura

Nie mieliście możliwości zapisać się na Feriadę? Albo nie zdążyliście, bo miejsca zapełniły się błyskawicznie? Już spieszymy z czymś i dla takich osób! Wszystkie projekcje filmowe w ramach Feriady z MOK będą OTWARTE dla wszystkich zainteresowanych! Zapraszamy na sale widowiskowe na Grunwaldzką i do Brzezinki.

PLAN DARMOWEGO KINA Z MOK:

20 stycznia, poniedziałek
godz. 10.00 MOK Brzezinka,
godz. 12.00 MOK Grunwaldzka

Znacie historię przyjaźni między młodym chłopakiem a smokiem? To koniecznie zobaczcie trzecią część ich przygód. Czkawka będzie w nich zmaga się zadaniami wodza Berk, a Szczerbatek trafi na trop tajemniczej smoczycy.

21 stycznia, wtorek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Podróżnik i poszukiwacz mitycznych istot i potworów marzy o tym, by udowodnić swoją wartość. Pewnego dnia otrzymuje list od nieznanego nadawcy z Ameryki, który informuje go o istnieniu istoty, będącej brakującym ogniwem, czyli najbliższego przodkiem człowieka.

23 stycznia, czwartek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Nowa odsłona kolejnej kultowej bajki Disneya. Były żołnierz Holt zostaje opiekunem cyrkowego słonia. Z biegiem czasu jego dzieci odkrywają jego niesamowite zdolności.

Wszystkie produkcje miały swoje premiery w roku 2019.

Zapraszamy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-01-21 12:00 do 2020-01-23

adres
Mysłowicki Ośrodek Kultury, Grunwaldzka, Mysłowice, Polska

MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.