DŁUGI WEEKEND W BAJCE PANA KLEKSA 

animacjedla rodzinkulturazabawazajęcia artystyczne

U nas długi weekend trwa aż 4 dni (16-19 czerwca)! Od czwartku do niedzieli spędzicie u nas wyjątkowe czas z całą rodziną ♥

Tym razem oprócz bajkowych bohaterów spotkacie u nas samego Koziołka Matołka! Nasi przyjaciele z Centrum Bajki w Pacanowie spędzą z nami cały weekend i przeprowadzą fascynujące warsztaty ekologiczne dotyczące pszczół oraz miodu!

Nie zabraknie też warsztatów naukowych z naszymi uczonymi – Doktorem Paj-Chi-Wo i Wielkim Elektronikiem.
16 – 19 czerwca
10:00 – 19:00

zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem
warsztaty w cenie biletu

16 – 19 czerwca warsztaty z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM
Na warsztatach z Koziołkiem Matołkiem poznacie życie rodziny pszczelej, budowę ula, przymierzycie kostium pszczelarza, a także wykonacie własną świecę z pszczelego wosku i spróbujecie miodów oraz pyłku kwiatowego!

16 i 19 czerwca warsztaty z DOKTOREM Paj-Chi-Wo
Jak stworzyć naturalny plastik z mleka? To nie cuda, to nauka! Nasz doktorek pokaże Wam jak wyizolować kazeinę z mleka i uzyskać z niej niezwykle popularne tworzywo, tym razem w wersji eko!

17 i 18 czerwca warsztaty z WIELKIM EKETRONIKIEM
Podczas warsztatów naukowych zanurzymy się w nauce i zgłębimy temat wody. Stworzymy rakiety napędzane wodą, wprawimy w ruch lawę w samodzielnie stworzonej lampie, spowodujemy erupcję wulkanu, a na koniec dowiemy się czy można umyć się bez mydła.

Więcej informacji oraz bilety: www.bajkapanakleksa.pl/wydarzenia/dlugi-weekend-w-bajce-16-19-06/

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2022-06-19 do 2022-06-19

adres
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.