DNI OTWARTE w MOKu – „Rozwijamy pasje” na Wesołej

dla rodzinkulturarękodziełosztukatanieczajęcia artystycznezajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnymzajęcia dla dzieci w wieku szkolnymzajęcia dla młodzieźyzajęcia plastyczne

Mysłowicki Ośrodek Kultury wznawia swoje działania w dzielnicy Wesoła! Z tej okazji dwa dni ciekawych zajęć i warsztatów.

Dzięki uprzejmości Rady Dzielnicy Wesoła i Szkoły Podstawowej nr 15 MOK ma swoje nowe miejsce, które przygotowuje specjalnie dla Was.

Ma to być miejsce funkcjonalne, przyjazne, interdyscyplinarne i twórcze. Proponujemy szereg rozmaitych aktywności, m.in.: zajęcia teatralne i cyrkowe, warsztaty nowomedialne „Jak zostać youtuberem”, zabawy z gliną, dance kids (ogólnorozwojowe zajęcia taneczne), warsztaty dizajnu, plastyka „na wesoło”, „Jestem eko” – zajęcia plastyczno – edukacyjne, rękodzieło, nauka gry na gitarze.

Aby przekonać się, co oferujemy mieszkańcom dzielnicy Wesoła, przyjdźcie 9 i 10 października na Dni Otwarte, podczas których można spróbować swoich sił w różnych artystycznych działaniach, poznać bezpośrednio naszą ofertę, spotkać się i porozmawiać z instruktorami i wreszcie zapisać się na zajęcia.

Nie zabraknie też małych i dużych niespodzianek!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-10-09 14:00 do 2019-10-09 19:00

adres
Piastów Śląskich 8, Mysłowice, Polska

Szkoła Podstawowa nr 15

Więcej informacji uzyskacie pod nr tel. 570 401 515.

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.