FUNNY BALLS SHOW

animacjedla rodzinkulturaspektakle dla dziecizabawazajęcia artystyczne

Widowisko balonowe dla całej rodziny
3 czerwca 2023 r., godz. 12.00

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy?

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.

Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami
w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów
w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Zapraszamy na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się
rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

Czas trwania: ok. 60 minut

Bilety w cenie 45, 55 lub 65 zł/os. dostępne:

– w Kasie MOK (w dni robocze od 7.00 do 15.00)

– w Kasie Kina ROMA (w dni robocze w godz. 14.00-21.00, w weekendy w godz. 18.00-20.00)

– na stronie Agencji „Pan Koncert”


Dzieci do 2,5 r.ż. – wstęp bezpłatny (dziecko na kolanach rodziców).

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2023-06-03 12:00 do 2023-06-03

adres
3 Maja 91A, 41-800 Zabrze, Polska

Miejski Ośrodek Kultury
Zabrze, ul. 3 Maja 91a
Organizator: Agencja Koncertowa „Pan Koncert”

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.