GRANT DLA MŁODYCH

konkursnaukazajęcia dla dzieci w wieku szkolnymzajęcia dla młodzieźy

Ci młodzi to mają pomysły. No pewnie, że mają! Na ich realizację mogą teraz zdobyć grant CH FORUM o wartości 8 000 zł. To możliwe w konkursie „Forum Młodych Pomysłów”, który centrum handlowe organizuje we współpracy z Centrum 3.0 – Gliwickim Ośrodkiem Działań Społecznych.

FORUM MŁODYCH POMYSŁÓW

Nowy projekt towarzyszy dobrze znanej w mieście i organizowanej od 14 lat inicjatywie – Rokowi Szkolnej Aktywności. O co chodzi w konkursie?

O włączenie młodego pokolenia w procesy partycypacyjne i życie społeczne Gliwic. Młodzi w ten sposób mogą poczuć rzeczywisty wpływ na najbliższe otoczenie. Młodzież za pośrednictwem swoich szkół może zgłosić projekt, który zrealizuje na rzecz ludzi, środowiska lub zwierząt w Roku Szkolnym 2021/2022. Mogą to być działania, które już są realizowane w ramach Szkolnych Klubów Wolontariatu (SKW), a z pomocą grantu można je rozwijać i ulepszać, bądź zupełnie nowe pomysły.

Zgłoszeń dokonują nauczyciele/opiekuni SKW reprezentujący szkołę za pomocą elektronicznych formularzy zgłoszeniowych. Ważne jest, aby złożone projekty były przygotowane, realizowane i koordynowane samodzielnie przez uczniów, a nauczyciel tylko wspomagał proces realizacji projektu.

Jak wyłonimy zwycięzcę?

  • W pierwszej kolejności komisja konkursowa wyłoni 5 projektów, które na dalszym etapie będą poddane głosowaniu przez młodzież.
  • Termin przyjmowania zgłoszeń: 14 maja, godz. 16:00.
  • Zgłoszone projekty będą poddane głosowaniu w dniach 19-26 maja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. To właśnie sami uczniowie zagłosują na najlepszy projekt.  Zwycięży ten, który zdobędzie najwięcej głosów.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://gcop.gliwice.pl/aktualnosci/.

Rozstrzygnięcie konkursu połączone z symbolicznym wręczeniem nagrody odbędzie się w CH
FORUM, oczywiście w Dniu Dziecka, tj. 1 czerwca.

CH FORUM MA GRANT DLA MŁODYCH
CH FORUM MA GRANT DLA MŁODYCH

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2021-05-16 do 2021-05-16

adres
Lipowa 1, 44-100 Gliwice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.