„KARNAWAŁ W STYLU WENECKIM” W FORUM

W okresie od 8 stycznia do 8 lutego br. klienci Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach przeniosą się w magiczną atmosferę włoskiego karnawału.

SZANSA NA WYJĄTKOWĄ PODRÓŻ DO WŁOCH!

Wydarzenie, które nosi nazwę „Karnawał w stylu weneckim” to niezapomniane przeżycia, pełne kolorów, mody i włoskiego uroku dla mieszkańców Gliwic i okolic.

W ramach akcji, FORUM od 8 do 27 stycznia przygotowało wyjątkowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, który umożliwi uczestnikom odwiedzenie romantycznej Wenecji na żywo! Wystarczy zrobić zakupy w centrum handlowym za minimum 150 zł i odgadnąć liczbę masek na pelerynie tajemniczej postaci, znajdującej się na scenie głównej FORUM (szczegóły konkursu są dostępne w regulaminie na stronie internetowej FORUM). To proste zadanie może otworzyć drzwi do jednej z 15 wycieczek dla dwóch osób do pięknej Wenecji! Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w trzy kolejne soboty: 13, 20 i 27 stycznia.

Na wszystkich gości i klientów FORUM będą czekać liczne karnawałowe atrakcje:

  • Konkurs z nagrodami w postaci wycieczek do Wenecji (8 – 27 stycznia).
  • Wystawa włoskich masek karnawałowych (8 stycznia – 8 lutego) – organizator przygotował unikatową wystawę, na której będzie można podziwiać oryginalne włoskie maski karnawałowe.
  • Parada Wenecka (13 stycznia, godz. 12:00, 15:00, 18:00) – uczestnicy imprezy przeniosą się na ulice i place Wenecji podczas kolorowej parady karnawałowej, która odbędzie się na scenie FORUM w trzech odsłonach.
  • Warsztaty tworzenia masek weneckich (20 stycznia, godz. 13:00-16:00) – dla miłośników rękodzieła artystycznego przygotowane zostały warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się tworzenia własnych, niepowtarzalnych masek weneckich.
  • Warsztaty taneczne (27 stycznia, godz. 13:00-16:00) – zapraszamy do tańca! Warsztaty taneczne to doskonała okazja, aby nauczyć się tradycyjnych tańców i dać się ponieść żywiołowemu klimatowi karnawału.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gliwic i całego Górnego Śląska do FORUM, gdzie wspólnie będziemy mogli celebrować i delektować się smakiem włoskiego karnawału, a także wziąć udział w konkursie, który może spełnić marzenia o wyjątkowej podróży do Wenecji.

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Informacje

data
2024-02-08 do 2024-02-08

adres
Lipowa 1, 44-100 Gliwice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.