Kino plenerowe „na leżakach”

dla rodzinkinokulturaplenertylko dla rodziców

Druga odsłona kina plenerowego będzie miała charakter bardziej kameralny. W planach uczta filmowa na leżakach w przyjemnych okolicznościach boiska w dzielnicy Ławki.

Projekcji filmowej będzie towarzyszyła drobna gastronomia, dzięki czemu uczestnicy poczują się jak na wieczornym pikniku. Udział w projekcji jest bezpłatny. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będzie to przemiły wieczór. Udostępnimy dużą, acz nie nieograniczoną liczbę leżaków, dlatego prosimy, aby uczestnicy zabezpieczyli się w lekkie siedziska, typu poduchy lub kocyki. Przypominamy również o zasadzie „dystansu społecznego” i konieczności stosowania zasad bezpieczeństwa obowiązujących nas wszystkich. Z uwagi na fakt, że kolejne obostrzenia znoszone są regularnie, tuż przed projekcją zaktualizujemy wszystkie wytyczne. W przypadku złej pogody w godzinach popołudniowych tego samego dnia poinformujemy o nowym terminie projekcji. Trzymajmy zatem kciuki za, jak dotąd, kapryśną wiosnę i do zobaczenia na pierwszej czerwcowej projekcji.

leżak

Organizatorzy:
Urząd Miasta Mysłowice
Mysłowicki Ośrodek Kultury
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wspierają nas:
Straż Miejska w Mysłowicach
Zakład Oczyszczania Miasta
Państwowa Straż Pożarna
Policja w Mysłowicach

Sponsorzy:
MINUTOR ENERGIA
BRZEZINKA Sp. Z o.o. SKA
Rada Dzielnicy Ławki


Źródło: Patrycja Drobik
Dział Mediów i Promocji Mysłowicki Ośrodek Kultury

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacje

data
2020-06-07 21:00 do 2020-06-07

adres
Krasowska, 41-408 Mysłowice, Polska

ul. Krasowska (boisko w dzielnicy Ławki)

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.