Koncert Michaela Jacksona – warsztaty czarnego teatru

dla rodzinkulturasztukateatrzabawazajęcia artystycznezajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnymzajęcia dla dzieci w wieku szkolnymzajęcia dla młodzieźyzajęcia kreatywnezajęcia teatralne

Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, dzieci, dorosłych, całe rodziny na weekendowe warsztaty czarnego teatru. Tym razem zapraszamy na koncertowe warsztaty związane ze spektaklem „Black&White – koncert Michaela Jacksona”.

Uczestnicy warsztatów będą mogli poznać historię tego spektaklu, zobaczyć lalki i scenografię oraz doświadczyć bycia aktorem czarnego teatru. Każdy z uczestników pojawi się na scenie i pozna niektóre tajemnice naszej pracy, spróbuje jak wygląda poruszanie się w przestrzeni, poćwiczy animację lalek i na pewno będzie się dobrze bawił.
W tym sezonie skupiamy się na warsztatowej części naszego teatru, a więc serdecznie zapraszamy dorosłych, dzieci, rodziny, znajomych i wszystkich zainteresowanych, do wspólnej zabawy i zaglądania’za nasze kulisy.

Zapraszamy dzieci od ok 5 roku życia.
Koszt udziału – 25 zł – osoba dorosła; 22 zł – dzieci i młodzież do 25 roku życia
Koszt udziału dla posiadaczy karty stałego widza – 22 zł – osoba dorosła; 19 zł – dzieci i młodzież do 25 roku życia
Czas trwania – 90 minut
Termin zgłoszeń – 24 listopada
Ilość miejsc ograniczona

https://www.facebook.com/events/1908557312650696/

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2021-11-28 16:00 do 2021-11-28 17:30

adres
Księcia Józefa Poniatowskiego 6, 41-500 Chorzów, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.