Konkurs dla młodych projektantów mody

dla rodzinkonkurskulturazajęcia dla młodzieźyzajęcia kreatywnezakupy i okazje

HELLO! TRENDY’23 CZYLI ENTUZJAŚCI MODY W KONKURSIE FORUM!

TOMASZ OSSSOLIŃSKI NAGRODZI NAJLEPSZYCH MŁODYCH PROJEKTANTÓW

Kochasz modę, nieustannie szukasz nowości, ciekawych i oryginalnych połączeń? Jeżeli utożsamiasz się z tymi stwierdzaniami to ten konkurs jest dla Ciebie! Wyróżnieni entuzjaści mody otrzymają zaproszenia na specjalny pokaz z okazji 30-lecia pracy artystycznej, jednego z najlepszych polskich projektantów, Tomasza Ossolińskiego.
W konkursie może wziąć udział każda osoba, która ma ochotę pobawić się modą pod okiem wybitnych specjalistów. Przewodniczącym komisji konkursowej jest pochodzący z Gliwic projektant, Tomasz Ossoliński. W jej skład wchodzą również dr inż. Monika Bogusławska – Bączek, kierownik Katedry Wzornictwa i prof. Akademii Śląskiej w Katowicach oraz Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.


Zasad konkursu szukaj tutaj: https://www.facebook.com/chforumgliwice

Wiosna to taki czas, kiedy wszyscy rozglądamy się za nowymi ciuchami w barwach i krojach obowiązujących w tym sezonie. Mamy nawet ochotę poeksperymentować. Niedawno gościliśmy Tomasza Ossolińskiego, który powiedział, że życie jest zbyt krótkie, by nosić nudne ciuchy. Ten konkurs jest właśnie zaproszeniem do zabawy modą. Chcemy Was inspirować – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu moodboard’u, będącego inspiracją do zaprojektowania kreacji. Konieczne jest użycie dodatków występujących u najemców CH FORUM, np. dodatków biżuteryjnych, obuwia i akcesoriów, takich jak: torebki, zegarki czy paski, itp. Wymiary moodboard’a to format B-2, układ w pionie 50x70cm. Te prace będą wyeksponowane w Centrum Handlowym FORUM podczas specjalnej wystawy dlatego powinny być przygotowane na sztywnym podkładzie piankowym lub kartonowym.

Dla ludzi, którzy już uczą się tego zawodu lub dopiero planują rozpocząć przygodę z projektowaniem mody, takie konkursy to wspaniały sposób, aby się sprawdzić. To czas, by rozwinąć swój talent i popracować twórczo jednocześnie prezentując swoje prace szerszej publiczności. Bezcennym jest kontakt z klientami galerii, kiedy można zobaczyć w jaki sposób ludzie odbierają nasze propozycje. Już nie mogę się doczekać wystawy, na której zobaczymy co wchodzący na rynek młodzi twórcy mają do zaproponowania – mówi prof. Monika Bogusławska – Bączek, kierownik Katedry Wzornictwa Akademii Śląskiej w Katowicach.

Zdjęcie pracy należy opublikować w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage CH FORUM, a sam moodboard dostarczyć lub wysłać do gliwickiego centrum. Dla projektantów, którzy zdecydują się przywieźć konkursowe prace osobiście do FORUM mamy zaproszenia (30 pierwszych osób) z voucherami na kawę i ciastko dnia lub 2 gałki lodów w naszej wyjątkowej kawiarni Mount Blanc – Pijalnie Czekolady.
Konkurs trwa do 16 kwietnia 2023 r. do godziny 23:59. Adres do wysyłki prac: FORUM Gliwice Sp. z o.o., ul. Lipowa 1, 44-100 Gliwice, z dopiskiem: „II piętro, dyrekcja”.
Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie na: www.forumgliwice.pl.

Powodzenia! Bawmy się modą z CH FORUM!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2023-04-16 do 2023-04-16

adres
Lipowa 1, 44-100 Gliwice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.