KONKURS SURVIVAL KREATYWNY

konkursnaukazajęcia dla dzieci w wieku szkolnymzajęcia kreatywne

Do wygrania cały semestr zajęć dla dzieci i młodzieży (od września do stycznia) z programowania, robotyki lub Minecraft Education (również po angielsku) – stacjonarnie w Gliwicach lub on-line dla dzieci z całej Polski.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Akademia EMT Kids serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie: Survival kreatywny. Pokaż swój pomysł na ciekawe spędzenie „kwarantanny”!

? Na czym polega konkurs?

Należy stworzyć film (max. 5-minutowy) pokazujący, jak uczestnik w ciekawy sposób (nawiązujący do konstruowania, majsterkowania, budowania, projektowania itp.) spędza czas „kwarantanny”. Rozwińcie swoją kreatywność i pomysłowość!

? Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych:
– kategoria „młodziaków” od 7 do 11 roku życia,
– kategoria „starszaków” od 12 do 15 roku życia

? Co można wygrać?

Nagrodą w konkursie jest semestr wybranych zajęć w Akademii EMT Kids (stacjonarnie lub on-line, raz w tygodniu) oraz pakiety gadżetów. Każdy uczestnik konkursu otrzyma imienny dyplom udziału w formacie PDF.

Do wyboru zajęcia z programowania, robotyki lub Minecraft Education (również po angielsku) – stacjonarnie w Gliwicach lub on-line dla dzieci z całej Polski.

? Jak przesłać film?

Film można przesłać na dowolnym nośniku na adres:
Gabriela Koza
EMT-Systems
ul. Bojkowska 35A
44-100 Gliwice
lub poprzez wetransfer na adres: kids@emt-systems.pl

Razem z filmem prosimy o wysłanie uzupełnionych dokumentów: formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych – do pobrania poniżej.

? Do kiedy można przesyłać filmy?

Termin nadsyłania filmów to 7 czerwca 2020.

UWAGA!
Film należy wykonać z poszanowaniem praw autorskich. Uważajcie na to szczególnie w przypadku muzyki do podkładu, jeśli takiej będziecie używać.

W Akademia EMT Kids już od najmłodszych lat wprowadzamy w świat programowania komputerowego, robotyki oraz Minecraft Education (także w języku angielskim). Rozwijamy niezbędne kompetencje informatyczne oraz wykorzystując metody naturalnego uczenia się poprzez zabawę, uwalniamy drzemiący w dzieciach potencjał twórczy. Innowacyjny program zajęć przygotowany jest w taki sposób, by różne dziedziny nauki, które do tej pory zarezerwowane były dla dorosłych, stały się przyjazne i zrozumiałe dla młodszych.

Powodzenia i dobrej zabawy! ?

Dokumenty do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Regulamin konkursu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-06-07 do 2020-06-07

adres
Bojkowska 35a, 44-100 Gliwice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.