Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

dla rodzinkonkurskulturatanieczajęcia muzyczne

Z okazji przypadającego 29 kwietnia Międzynarodowego Dnia Tańca Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w konkursie.

Obok muzyki, taniec to druga uniwersalna forma wyrażania emocji, idealny i wszechstronny język, którym można opowiadać przeróżne historie, przekazać ważne treści i uczucia. Taniec, szczególnie w przypadku dzieci, wypełnia ich wielką potrzebę ruchu i rozładowania energii.

Jak uczcić taki dzień? Zapraszamy Was do wspólnego świętowania z konkursem! Nie możemy spotkać się na żywo, ale wszyscy skutecznie praktykujemy spotkania on-line. Pochwalcie się swoimi wyczynami i żartami tanecznymi publikując krótkie filmiki pod postem konkursowym na naszym facebook-u:

https://www.facebook.com/mokmyslowice/

Dla zwycięzców mamy fajne nagrody:

karnet na wybrane zajęcia taneczne w MOKu (bo kwarantanna przecież kiedyś się skończy oraz oryginalne nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych instruktorów: 3 bony o wartości 50 zł każdy na zakup akcesoriów tanecznych od Studia Choreografii i Teatru Tańca prowadzonego przez Magdalenę Ławniczek (sklep.studiomovement.pl)

koszulki i chusty od StageArt Dance Studio, którego współtwórczynią jest Weronika Zacher.

Czas start! Konkurs zamykamy o północy w najbliższą środę.

Źródło: Patrycja Drobik, Dział Mediów i Promocji Mysłowicki Ośrodek Kultury

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-04-29 do 2020-04-29

adres
Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.