Konkursy Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2021

dla rodzinkonkurs

Centrum Popularyzacji Nauki, jako organizator z ramienia Politechniki Śląskiej zaprasza wszystkich miłośników nauki na kolejną, XVI edycję Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2021

Tegoroczna edycja zaplanowana jest na 9 października br. /tj. sobota/ i odbędzie się w formie hybrydowej

Propozycją dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem nauki w ciekawy i niecodzienny sposób, będą aktywności on-line prowadzone na platformie ZOOM /wykłady, pokazy, konkursy/, aktywności on-line transmitowane na żywo w formie streakingu na kanale YouTube PŚ /pokazy, wykłady/, filmy on-line transmitowane także na kanale YouTube PŚ, oraz aktywności stacjonarne – warsztaty z udziałem uczestników prowadzone na żywo w trzech kampusach Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Zabrzu i Katowicach. Szczegółowy program zamieszczony będzie na www.nocnaukowcow.com.pl we wrześniu br.

Mimo, iż do samego wydarzenia Nocy Naukowców 2021 pozostało parę miesięcy, już dziś zapraszamy wszystkich, i dużych i małych miłośników nauki do uczestnictwa w konkursach Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2021. W tym roku przygotowaliśmy ich dla Was aż pięć. Oto one:

1.      „Najmłodsi o nauce” – dla przedszkolaków oraz nauczycieli,

2.      „Eksperyment dla każdego: i małego i dużego – film popularnonaukowy” – dla zespołu uczniów pod kierownictwem nauczyciela.

3.      „Projekt prostej maszyny Rube’a Goldberga” – dla zespołu uczniów ze wsparciem nauczyciela,

4.      „Nauka nie jedno ma imię, czyli plastyczna opowieść o nauce” – dla dzieci i młodzieży

5.      „Przez żołądek do… nauki, czyli popisowe danie kuchni molekularnej” – dla młodzieży

Szczegółowe informacje dotyczące ww. konkursów zamieszczone są na www.nocnaukowcow.com.pl w zakładce konkursy.

Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje konkursowe będą dla każdego z Was, nie zależnie od wieku, inspiracją i fantastycznymi doświadczeniami naukowymi. Na wasze prace konkursowe czekamy do 24 września br. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informacje

data
2021-09-24 do 2021-09-24

adres
Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.