Małe Wielkie Marzenie Adama

dla rodzinzdrowie i pielęgnacja

Adam ma 8 lat i mieszka w Dąbrowie Górniczej. Jego wielkim marzeniem jest rower. Chłopiec zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym.

To dziecko, które zmaga się z chorobą i pragnie tylko odrobiny normalności. Pomóż proszę. Każda złotówka jest ważna. Razem możemy góry przenosić ❤ Link do zbiórki: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/354

Adaś i jego siostra bliźniaczka, Zuzia, urodzili się za wcześnie i oboje cierpią na mózgowe porażenie dziecięce. Dzięki intensywnej rehabilitacji chłopiec porusza się samodzielnie, jednak z większymi trudnościami niż zdrowi rówieśnicy. Dodatkowo cierpi na astmę i ma dużą wadę wzroku.

Adam marzy o nowym rowerze, ponieważ ten, który posiada, jest już dla niego za mały. Jazda na dwóch kółkach to świetna forma rehabilitacji, a ruch na świeżym powietrzu pomaga budować odporność. Dodatkowo wycieczki rowerowe to po prostu wspaniała zabawa!

Fundacja Dziecięca Fantazja od 16 lat spełnia marzenia chorych dzieci

Do tej pory tradycyjnymi metodami, ale teraz dzięki platformie www.wishurfing.pl spełnianie marzeń stało się znacznie prostsze. Można w łatwy sposób przeglądać profile dzieci i w prosty sposób wesprzeć te wybrane.   

Każdy może nam pomóc wpłacając drobną kwotę.  Dla nas to kolosalna pomoc, gdyż dzięki takiemu wsparciu uszczęśliwiamy wiele chorych dzieci, a radość dziecka to również ogromna radość rodziców, których ze względu na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji dzieci nie stać przeważnie nawet na małe przyjemności. Gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina. A dzieciństwo jest tylko jedno.  I każde dziecko powinno mieć chociaż trochę radości i beztroski.

W okresie pandemii, ze względu bezpieczeństwo naszych podopiecznych my również aktualnie nie odwiedzamy dzieci. Jesteśmy zmuszeni z korzystania z usług kurierskich. Niestety aktualna sytuacja spowodowała, że samotność nieuleczalnie chorych dzieci jeszcze wzrosła.  Dla chorych dzieci zarażenie wirusem to wyrok dlatego są aktualnie całkowicie izolowane i praktycznie zamknięte w domach. 

Obecnie w bazie fundacji na swój magiczny moment czeka ponad 1000 ciężko chorych dzieci z całej Polski.  Pomóżcie nam spełnić ich marzenia. Liczy się każda złotówka.

Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.

Fundacja „Dziecięca Fantazja” – jest organizacją non-profit, posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstała w 2003 roku. Jej jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są dzieci zmagające się z nowotworami, niepełnosprawnością, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi. Misją Fundacji Dziecięca Fantazja jest dotarcie do wszystkich cierpiących dzieci w Polsce, aby wnieść w życie dzieci i ich rodzin iskierkę radości, wiary i nadziei. Fundacja działa na rzecz polskich dzieci.

Przez 16 lat działalności spełniła ponad 7000 najskrytszych fantazji. Fundatorami marzeń są osoby indywidualne, firmy i organizacje. Więcej na:www.f-df.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2021-02-28 do 2021-02-28

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.