Marzec w Bajce Pana Kleksa

Marzec to czas, w którym natura budzi się do życia. To także jeden z ulubionych miesięcy Profesora Kleksa. Z tej okazji, poza zwiedzaniem Bajki z przewodnikiem oraz swobodną zabawą, przygotowaliśmy warsztaty kreatywne oraz ekologiczne. Świetna zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

DOMOWE SPA 11 marca


11 marca zapraszamy całe rodziny na wyjątkowe warsztaty – Domowe Spa. Podstawą dobrego samopoczucia jest właściwe dbanie o siebie od zewnątrz i wewnątrz. W trakcie warsztatów dzieci wraz z rodzicami poznają sekrety tworzenia domowych kosmetyków z rzeczy łatwo dostępnych w każdym domu. To nie wszystko! Każdy uczestnik warsztatów wróci do domu z zestawem własnoręcznie wykonanych i spersonalizowanych kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji, a wyjątkowe zapachy sprawią, że w domowym zaciszu poczujecie się jak w prawdziwym SPA!
Kiedy: 11 marca o godz. 10:00 i 12:00
Czas trwania: 90 min


WIOSNA ACH TO TY! 25 marca


Tym razem zapraszamy na ekologię w czystej postaci. Jak dbać o naturę i nasze otoczenie, które powoli budzi się do życia? W trakcie ekologicznych warsztatów dzieci własnoręcznie zasieją pierwsze rośliny w tym roku, poznając różne techniki pielęgnacji sadzonek. Każdy uczestnik wykona bombę kwiatową oraz poidełko dla owadów, które ozdobi ogród i balkon. Zwieńczeniem warsztatów będzie stworzenie wspólnej, całkowicie ekologicznej marzanny, aby ostatecznie pożegnać zimę.

Kiedy: 25 marca o godz. 10:00 i 12:00
Czas trwania: 90 min

SWOBODNY WEEKEND BEZ LIMITU CZASU 25 i 26 marca

W ostatni weekend marca zapraszamy na swobodną zabawę. Do Waszej dyspozycji oddajemy Bajkę oraz Abecję, czyli Podwodny Świat Kólowej Aby. To od Was zależy ile czasu u nas spędzicie i z jakich atrakcji skorzystacie. Udanej zabawy!

Więcej informacji na stronie: www.bajkapanakleksa.pl
Bilety dostępne na: www.bilety.bajkapanakleksa.pl/termin.html?m=3&y=2023&gwid=23

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2023-03-25 do 2023-03-26

adres
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.