„Mikro-miasto” warsztaty architektoniczno-urbanistyczne z cyklu „Tychy – TY je kształtujesz”

zajęcia dla dzieci w wieku szkolnymzajęcia dla młodzieźy

Muzeum Miejskie w Tychach rozpoczyna nowy cykl comiesięcznych warsztatów architektoniczno-urbanistycznych skierowany do odbiorców między 9 a 15 rokiem życia.

Podczas spotkań prowadzonych przez Aleksandra Krajewskiego z Fundacji Napraw Sobie Miasto będziemy poznawać miasto, rozmawiać o miejskiej przestrzeni – funkcjonowaniu miasta, ucząc młodych ludzi zaangażowania w to, co wokół nich – co sami kształtują i na co mają wpływ.

Tematyka pierwszego spotkania będzie związana z nadchodzącą porą roku i zmianami w środowisku (także tym miejskim), które za sobą niesie. Porozmawiamy o roli, jaką w mieście odgrywają owady, jak zimują, jakie konstrukcje budują. Uczestnicy sami będą mogli zbudować domki dla owadów – inspirowane konstrukcjami stworzonymi przez owady.

Aleksander Krajewski – architekt, właściciel pracowni projektowej Blomm, członek Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP w Katowicach, związany z Fundacją Napraw Sobie Miasto.

Na kolejne warsztaty, zatytułowane „Mniejsi mieszkańcy miast”, zapraszamy 25 października (piątek), godz. 15.30.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-09-28 11:00 do 2019-09-28 14:00

adres
plac Wolności 1, Tychy, Polska

koszt: 15 zł od osoby (w przypadku rodzeństwa druga osoba płaci 10 zł)
zapisy: Agata Berger-Połomska, tel. 32 327 18 24, e-mail: a.berger@muzeum.tychy.pl
 

więcej: http://muzeum.tychy.pl/wydarzenie/mikro-miasto/

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.