O!PLA, czyli Ogólnopolski Festiwal Animacji

dla rodzinfestiwalkinokonkurskultura

O!PLA, czyli Ogólnopolski Niezależny Festiwal Animacji, już po raz 12. wyruszył w trasę po kinach w całej Polsce. Zajrzy do kilkudziesięciu dużych miast, małych miasteczek i wiosek. Zaprezentuje wszystko to, co ciekawego wydarzyło się w polskim filmie animowanym przez ostatni rok.

Konkursowi głównemu (dla widzów dorosłych) jak co roku towarzyszy konkurs TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! O!PLA, który udowadnia, że może ryby głosu nie mają, ale dzieci jak najbardziej! To one są tu jedynym Jury, wybierając najlepsze filmy stworzone z myślą o nich. To od ich głosu zależy, do kogo powędrują Tobołki Koziołka Matołka – nagrody Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA.

O!PLA PRZEDSZKOLNA  (3 – 6 lat) | 24 marca (niedziela) g. 15.15

W tym roku na najmłodszych widzów-jurorów czekać będzie nie lada wyzwanie, bo aż 8 wspaniałych filmów, a wśród nich zarówno odcinki serii, jak i tak wypatrywane co roku przez O!PLA piloty serii i filmy pojedyncze.

czas trwania: 45` / bilety: 12 zł

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Informacje

data
2024-03-24 15:15 do 2024-03-24

adres
Dolnych Wałów 3, 44-100 Gliwice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.