Opowieści z Młyna – gra teatralna

dla rodzingra fabularnagrykultura

Gra fabularna na żywo jest świetną rozrywką i formą nauki dla młodzieży, rodzin z dziećmi, a także pasjonatów takiej formy spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy na wydarzenie pt. „Opowieści z Młyna”, organizowane przez Stowarzyszenie „Pro Fortalicium” a realizowane przez kolektyw Lufcik na Korbkę z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Strzyga.
Zapraszamy w sobotę, 21 września w godz. 13:00 – 15:30 na interaktywne połączenie ciekawych zadań, teatru i koncertu w niedostępnych na co dzień wnętrzach zjawiskowego Młyna Reszki.

Fabuła „Opowieści z młyna” będzie inspirowana szeroko rozumianymi legendami miejskimi funkcjonującymi na terenie Piekar Śląskich, w skład w których wejdą: podania wierzeniowe, legendy ludowe i regionalne, właściwe legendy miejskie dot. zarówno faktycznych, fikcyjnych, jak i domniemanych osób i zdarzeń. Wydarzenie będzie wielowątkowe, łączące elementy gry miejskiej, przedstawienia, zabaw i gier sprawnościowych, działań warsztatowych oraz zwiedzania. Będzie to także jedna z niewielu okazji, by móc odwiedzić to zwykle niedostępne miejsce, z niesamowitą aurą i dużą fotogenicznością.

Projekt „Opowieści z Młyna” jest dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i wpisuje się w obchody 100-lecia Powstań Śląskich

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacje

data
2019-09-21 13:00 do 2019-09-21 15:30

adres
Sadowskiego, Piekary Śląskie, Polska

Wstęp wolny.
Miejsce: Młyn zbożowy Wincentego Reszki. Dąbrówka Wielka, obecnie będąca dzielnicą Piekar Śląskich, przy ulicy Generała Jana Sadowskiego.

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.