Salon Poezji dla dzieci z Andrzejem Grabowskim; Niedzielne Obiadania przy muzyce na żywo

dla rodzinkulturasztukazajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnymzajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

Zapraszamy Państwa do Salonu Poezji dla dzieci, którego gościem i prowadzącym będzie polski aktor teatralny, telewizyjny, filmowy, artysta kabaretowy, piosenkarz, scenarzysta i reżyser Andrzej Grabowski.

W programie znajdą się wiersze znanych i lubianych przez dzieci polskich poetów: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i wielu innych. Jednocześnie zapraszamy na Niedzielne Obiadania do naszej restauracji gdzie przy dźwiękach jazzującej trąbki Piotra Krakowskiego szef kuchni przygotuje pyszne potrawy, do tego specjalnie wyselekcjonowane wina oraz wyśmienite desery.

W czasie całego wydarzenia zapewnimy opiekę dla dzieci z udziałem animatorek

Zabawy ruchowe dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne. Te atrakcje z pewnością pozwolą spędzić najmłodszym niezapomniany czas.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Anna Maria Wesołowska – sędzia w stanie spoczynku, osobowość telewizyjna, propagatorka edukacji prawnej wśród młodzieży. Przez lata orzekała w łódzkich sądach – m.in. w sprawach przestępczości zorganizowanej, w tym łódzkiej „ośmiornicy” i gangu Popeliny. Jest współautorką ustawy o świadku koronnym. Wraz z Fundacją Dzieci Niczyje walczyła o przyjazne pokoje przesłuchań dla dzieci – świadków i ofiar przestępstw. Występuje w programie „Sędzia Anna Maria Wesołowska” – najpierw emitowanym na antenie TVN, a teraz stacji TTV. Mogliśmy ją oglądać również w programie „Wesołowska i mediatorzy”. Od lat angażuje się w edukację prawną dzieci i młodzieży. Pisała felietony do „Dziennika Łódzkiego”, zainicjowała program uczestniczenia uczniów w rozprawach sądowych, wydała książkę „Bezpieczeństwo młodzieży”, odwiedziła tysiące szkół i przedszkoli w całym kraju. Przez 10 lat była społecznym doradcą Rzecznika Praw Dziecka – Marka Michalaka. W 2020 roku na platformie How2 wydała ebook „Stalking, posiadanie narkotyków i inne czyny zabronione. Poradnik prawny dla młodzieży i nie tylko”.

Zobacz również:

Akademia Sztuki dla dzieci; Niedzielne Obiadania przy muzyce na żywo

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2021-09-12 12:30 do 2021-09-12 15:30

adres
Bytkowska 1A, 40-147 Katowice, Polska

Wejście obok Hotelu Park Inn Radisson Katowice

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.