Spektakl czarnego teatru „Ale…cyrk…”

dla rodzinkulturaspektakle dla dzieciteatr

Cykl bezpłatnych spektakli dla dzieci już po raz kolejny znajdzie swoje miejsce w Bibliotece Głównej oraz strzemieszyckiej Filii nr 8 i potrwa od października do listopada. W najbliższy piątek widzimy się w Filii nr 8 na spektaklu pt. „Ale…cyrk…”

„Ale…cyrk…” opowiada o życiu w cyrku, ale w nietypowej i magicznej formie. Na pewno pojawią się akrobaci, zwierzęta, a nawet klaun. „Czarny teatr” to technika zabierająca widzów do nierealnego i nierzeczywistego świata, gdzie nie ma słów, a jest tylko ruch, muzyka, taniec i magiczne światło ultrafioletowe.

Świetna zabawa dla dzieci oraz dorosłych. Zapraszamy dzieci od ok 3 roku życia. Czas trwania – ok 35 min. Po spektaklu zapraszamy na specjalny pokaz „jak to jest zrobione” – czyli jeden z numerów zaprezentujemy w białym świetle, a na koniec lalki wychodzą na spotkanie z widownią.

O Teatrze Czarnego Tła

Czarny teatr – to niezwykła forma sceniczna, której korzenie znajdują się na Dalekim Wschodzie i polega na tym, że aktorzy i scena są w kolorze czarnym, a widać tylko rekwizyty i dekoracje rozświetlone światłem UV. Dzięki temu wszystko co widać, wydaje się magiczne.

Teatr Czarnego Tła to prywatny niezależny teatr zajmujący się magiczną konwencją 'czarnego teatru’. Jest to najprawdopodobniej jedyna, tego typu, stacjonarna scena w kraju.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacje

data
2019-10-18 18:00 do 2019-10-18

adres
Ofiar Katynia 93, Dąbrowa Górnicza, Polska

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 8, godz. 18.00
Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia:
rezerwacje.biblioteka-dg.pl

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.