Stwórz sobie spokój – warsztaty kaligrafii

dla rodzinkulturarękodziełosztukazajęcia kreatywnezajęcia plastyczne

Początek nowego roku to dla wszystkich bardzo burzliwy czas. Czas wielkich zmian, noworocznych postanowień i płacenia podatków. W styczniu chcemy podarować wszystkim trochę spokoju i wyhamowania w tym szalonym okresie.

Naszą najlepszą metodą jest rękodzieło!

Pracownia Działań Twórczych zaprasza wszystkich, tych poddenerwowanych i nie tylko, na styczniowe warsztaty rękodzieła – „Stwórz sobie spokój”.
 

Naucz się pięknego pisania – warsztaty kaligrafii

Kaligrafia to sztuka ozdobnego i starannego pisania. Może być wykorzystywana w tworzeniu kartek okolicznościowych, wypisywaniu zaproszeń, dyplomów i ozdobnych tekstów, przepisywaniu życiowych sentencji na wielu rzeczach. Takie warsztaty wytrenują także Twoją cierpliwość oraz skupienie i dzięki czemu oderwiesz się na chwilę od zgiełku świata.
W czasie warsztatów uczestnicy poznają zasady pisma kaligraficznego, różne kroje oraz poćwiczą rękę. Efektem końcowym będą zakładki do książek z wybranymi sentencjami.
 
Termin zajęć : 22 stycznia 2022
Godziny : 15:00 – 18:00
Koszt dla jednej osoby : 90 zł
 
Termin zgłoszeń do 19 stycznia 2022
Uczestnicy naszych stałych zajęć mają 10 zł rabatu.
Zasady rezerwacji miejsc i płatności :
– obowiązuje zgłoszenie – można wykorzystać formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/zHLgLGMcrKEJiGZW7 lub mailem podając : imię i nazwisko (wiek, przy osobach niepełnoletnich)
– razem ze zgłoszeniem, nowe osoby, przysyłają zadatek w wysokości 30 zł za zajęcia na konto Luna-Art 68 1090 2590 0000 0001 4701 9539 (Santander) (wpisując imię nazwisko i rodzaj zajęć) .
Zadatek gwarantuje wstępną rezerwację miejsca i nie jest zwracany w przypadku nie stawienia się na zajęciach. Jest zwracany tylko w przypadku odwołania zajęć z naszej strony (np. w razie zebrania się zbyt małej grupy). Resztę dopłacamy po przyjściu na zajęcia.
 
Formularze zgłoszeniowe, kontakt i informacje można znaleźć na stronie : pracowniadzialantworczych.wordpress.com
Uwaga – ilość miejsc ograniczona
 
Zobacz również:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2022-01-22 15:00 do 2022-01-22 18:00

adres
Księcia Józefa Poniatowskiego 6, 41-500 Chorzów, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.