Sztuka jest kobietą – warsztaty rzeźb z tkaniny

dla rodzinkulturarękodziełoświąteczniesztukazajęcia artystyczne

Zbliża się marzec, a wraz z nim dzień kobiet. Może w tym roku zamiast tradycyjnych goździków i pończoch, podarować sobie lub bliskiej osobie kreatywny weekend z rękodziełem?

Pracownia Działań Twórczych zaprasza, nie tylko kobiety, na marcowe warsztaty rękodzieła – „Sztuka jest kobietą”. U nas dzień kobiet trwa cały rok!

Warsztaty rzeźb z tkaniny

Zapraszamy na bardzo twórcze warsztaty tworzenia rzeźb z tkaniny z wykorzystaniem preparatu do utwardzania tkanin Powertex .
Będziemy się uczyć tworzyć trójwymiarową rzeźbę, projektować strój, panować nad materiałem, zdobić i tworzyć niepowtarzalną pracę.
Technika nie jest trudna, a więc każdy będzie mógł wyzwolić kreatywność i oddać się twórczości.
Termin zajęć : 5 marca 2022
Godziny : 16:00 – 19:00
Koszt dla jednej osoby : 110 zł
Termin zgłoszeń do 1 marca 2022
Uczestnicy naszych stałych zajęć mają 10 zł rabatu.
Zasady rezerwacji miejsc i płatności :
– obowiązuje zgłoszenie – można wykorzystać formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/qrYGV6kgsFavvMzL8 lub mailem podając : imię i nazwisko (wiek, przy osobach niepełnoletnich)
– razem ze zgłoszeniem, nowe osoby, przysyłają zadatek w wysokości 30 zł za zajęcia na konto Luna-Art 68 1090 2590 0000 0001 4701 9539 (Santander) (wpisując imię nazwisko i rodzaj zajęć) .
Zadatek gwarantuje wstępną rezerwację miejsca i nie jest zwracany w przypadku nie stawienia się na zajęciach. Jest zwracany tylko w przypadku odwołania zajęć z naszej strony (np. w razie zebrania się zbyt małej grupy). Resztę dopłacamy po przyjściu na zajęcia.
Formularze zgłoszeniowe, kontakt i informacje można znaleźć na stronie : pracowniadzialantworczych.wordpress.com
Uwaga – ilość miejsc ograniczona
Zobacz również:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2022-03-05 16:00 do 2022-03-05 19:00

adres
Księcia Józefa Poniatowskiego 6, 41-500 Chorzów, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.