Sztuka jest kobietą – warsztaty tworzenia mydeł NOWOŚĆ

dla rodzinrękodziełosztukazajęcia kreatywnezdrowie i pielęgnacja

Zbliża się marzec, a wraz z nim dzień kobiet. Może w tym roku zamiast tradycyjnych goździków i pończoch, podarować sobie lub bliskiej osobie kreatywny weekend z rękodziełem?

Pracownia Działań Twórczych zaprasza, nie tylko kobiety, na marcowe warsztaty rękodzieła – „Sztuka jest kobietą”. U nas dzień kobiet trwa cały rok!

NOWOŚĆ! Warsztaty tworzenia mydeł

Pierwsze mydła powstały już w starożytności. Towarzyszą nam w codziennym życiu, prawie na każdym kroku, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Teraz chcemy zaprosić je do naszej pracowni i przyjrzeć im się z bliska!

Uczestnicy zajęć poznają podstawy tworzenia mydeł z gliceryny, dowiedzą się w jaki sposób nadać im pożądany kształt, kolor czy zapach. A efektem ich pracy będą różnokształtne i różnokolorowe mydełka, w zależności od preferencji i tempa pracy.

Termin zajęć : 6 marca 2022
Godziny : 15:00 – 18:00
Koszt dla jednej osoby : 105 zł

Termin zgłoszeń do 1 marca 2022

Uczestnicy naszych stałych zajęć mają 10 zł rabatu.

Zasady rezerwacji miejsc i płatności :
– obowiązuje zgłoszenie – można wykorzystać formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/qrYGV6kgsFavvMzL8 lub mailem podając : imię i nazwisko (wiek, przy osobach niepełnoletnich)
– razem ze zgłoszeniem, nowe osoby, przysyłają zadatek w wysokości 30 zł za zajęcia na konto Luna-Art 68 1090 2590 0000 0001 4701 9539 (Santander) (wpisując imię nazwisko i rodzaj zajęć) .
Zadatek gwarantuje wstępną rezerwację miejsca i nie jest zwracany w przypadku nie stawienia się na zajęciach. Jest zwracany tylko w przypadku odwołania zajęć z naszej strony (np. w razie zebrania się zbyt małej grupy). Resztę dopłacamy po przyjściu na zajęcia.

Formularze zgłoszeniowe, kontakt i informacje można znaleźć na stronie : pracowniadzialantworczych.wordpress.com

Uwaga – ilość miejsc ograniczona

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2022-03-06 15:00 do 2022-03-06 18:00

adres
Księcia Józefa Poniatowskiego 6, 41-500 Chorzów, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.