Warsztaty on-line na żywo!

dla rodzinkulturazajęcia online

Nie macie pomysłu na przedpołudniowe aktywności dla Waszych dzieci? Z chęcią pomożemy! W najbliższą środę i czwartek możecie spotkać się z naszymi Instruktorami, którzy przeprowadzą dla Was zajęcia na żywo na naszym Fanpage’u.

13.01.2021 – środa, g. 11:30

„Rybki z masy solnej” – gra zręcznościowa

Nawet najmłodsi wiedzą, że masa solna to zarazem najłatwiejszy w przygotowaniu i kreatywny sposób na nudę! Można z niej wyczarować najróżniejsze wyroby, które posłużą do świetnej zabawy. I tak, Alicja Gruszka pokaże Wam jak wykonać rybki z masy solnej, które staną się częścią popularnej gry zręcznościowej „Łowienie rybek”. Na zajęciach przygotujecie masę, ulepicie i ozdobicie rybki, wykonacie także wędkę z haczykiem. Taka gra przygotowana przez samego siebie będzie wyjątkowo cieszyła i zachęci do zabawy w gronie całej rodziny.

Przed połączeniem się z transmisją na żywo przygotujcie szklankę mąki, szklankę soli, pół szklanki wody, makaron – np. kokardki, fusilli, itd., spinacze biurowe, patyk i sznurek.

prowadzenie: Alicja Gruszka

14.01.2021 – czwartek, g. 11:30

„Warsztaty Foto transferu”

Foto transfer to technika polegająca na przeniesieniu zdjęcia wydrukowanego na drukarce laserowej na dowolną powierzchnię. Twoje ukochane zdjęcie z przyjaciółmi może zostać wyeksponowane w bardzo indywidualny i oryginalny sposób, kiedy poznasz tajniki tej prostej techniki. Zaskocz całą rodzinę i odmień własny pokój tym miłym akcentem!

Potrzebne materiały: wydruk zdjęcia, lub dowolnej grafiki z drukarki laserowej, medium transferowe, deska, sklejka lub gruby papier akwarelowy, pędzel, suszarka, opcjonalnie lakier bezbarwny

prowadzenie: Mariusz Błonkała

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2021-01-13 do 2021-01-14

adres
Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.